ilgincbilgiler.com LogoYanar Döner Gönüllere İnat Bizi Gerçek Aşkın Var Olduğuna İnandıran 16 Ünlü Çift

Canlı yayında gelen mesajlar, boşanmalar, aldatmalar arasında bizi gerçek aşkın varlığına inandıran, bir ömür aynı yastığa baş koyan çiftler de var. erçek aşk kavramı çoğu zaman filmlerde veya kitaplarda duyduğumuz bir kavram gibi geliyor kulağa. Hele ki şov dünyasındaysanız ilişkiler daha yapay ve göstermelik oluyor. Ancak bu herkes için böyle değil elbette, şov dünyasının bir parçası olup uzun yıllar birlikte olan, çocuk yetiştiren, dünyayı birlikte keşfedip, birlikte yaşlanan çiftler de var
1. Will Smith ve Jada Pinkett Smith
1. Will Smith ve Jada Pinkett SmithWill Smith ve Jada Pinkett, 1994 yılında “The Fresh Prince of Bel-Air” dizisinin oyuncu seçimlerinde tanıştılar. Jada bu seçmelerde rolü kapamadı ama 1995 yılında Will Smith ile birlikte olmaya başladı ve ikili 1997 yılında evlendi. Yukarıdaki fotoğraf çiftin evlenmesinden 2 yıl sonra 1999 senesinde çekildi.

9. Matt ve Luciana Damon
9. Matt ve Luciana DamonMatt Damon, eşi Luciana Barroso 2003 yılında Miami’de, Matt Damon’ın Stuck on You filminin setinde tanışmışlar. Matt Damon 2005 yılında, ilk evliliğinden 4 yaşında bir kızı olan Lucy’e evlenme teklif etmiş ve çift aynı yıl içerisinde evlenmiş. Yukarıdaki fotoğraf 2005 yılında, çiftin evlenmesinden hemen önce çekilmiş.

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan
Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan1993 yılında bir film şirketi kuran Mehmet Aslantuğ bir yıl kadar sonra, 93 Türkiye Güzeli olan Arzum Onan‘a iş teklifi için telefon etmiş. Teklifi kabul eden Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ buluşmuşlar ve buluştukları gün Mehmet Aslantuğ Arzum Onan’ın ruh eşi olduğunu anlamış. Bu tanışmadan 2 gün sonra Mehmet Aslantuğ Arzum Onan’a evlenme teklif etmiş ve çift 1996 yılında evlenmiş.

Oprah Winfrey ve Stedman Graham
Oprah Winfrey ve Stedman GrahamEvli olmasalar bile 30 yılı aşkın süredir birlikte olan Oprah Winfrey ve Stedman Graham çifti Hollywood’un en gözde çiftlerinden biri. 1986 yılında tanışan çift, 1992 yılında nişanlanmış ve o günden bu yana gerçek aşkın belgelere ihtiyacı olmadığının en büyük ispatı olarak ilişkilerine devam ediyorlar.

Çiftin beraber yaptığı 2 çocukları var. Pierce Brosnan 1991 yılında ilk eşini ve 2013 yılında da kızı Charlotte’u kanserden kaybetmenin acısını hep içinde taşıyor. Ancak diyor Brosnan “Keely, beni her zaman gözeten ve kollayan Kutup Yıldızım.”

Pierce Brosnan ve Keely Shaye Smith
Pierce Brosnan ve Keely Shaye SmithÇift 1994 yılında Meksika’daki bir partide tanışmışlar. O günden bu yana 25 yıldır birbirlerine sıkı sıkıya bağlılar. Uzun süre birlikte olan çiftin evlenmeleri tanışmalarından 7 yıl sonra gerçekleşmiş. Yukarıdaki fotoğraf çiftin düğünlerinden.

Robert ilişkilerinin sırrını, eşinin en iyi arkadaşı olmasıyla açıklarken, Susan da “Robert’la birlikteyken asla sıkılmıyorum” diyerek eşini doğruluyor.

Robert Downey Jr. ve Susan Levin
Robert Downey Jr. ve Susan LevinRobert Downey Jr. ve eşi Susan Levin Holywood’un en uzun süredir birlikte olan çiftlerinden biri. 2003 yılındaki Gothika filminin setinde tanışan çift, Downey’nin boşanma süreci devam etmesine rağmen hemen birlikte olmaya başladı. 16 yıldır birlikte olan çiftin yukarıdaki fotoğrafı, 2005 yılında çiftin evlenmesinden birkaç ay sonra çekilmiş.

2008 yılında evlenen çift en başından beri ilişkisini gözlerden uzak tutmaya çalışıyor. Çıkan onca ayrılık söylentisine, Beyonce’un Lemonade albümündeki şarkı sözlerinde gizli aldatma şüphelerine ve yaşanan krizlere rağmen çiftin ilişkisi hala sağlam bir şekilde devam ediyor. Jay ve Beyonce 18 yıldan daha uzun süredir birlikte ve çiftin 3 çocukları var.

Beyonce ve Jay Z
Beyonce ve Jay ZBelki bilmiyorsunuz, Beyonce, 32 yaşındaki Jay Z ile çıkmaya başladığında henüz 20 yaşındaydı. Yaş sadece bir sayıdan ibarettir lafı bu çift için çok doğru, bugün Beyonce 37 Jay Z ise 49 yaşında. Yukarıdaki fotoğraf çiftin düğününden birkaç yıl önce 2005 yılında çekilmiş.

2016 yılında People dergisine verdiği röportajda Gellar başarılı bir evliliğin sırrını, birbirine dikkat etmek olarak açıklamış. Ayrıca Gellar çiftlere birlikte zaman geçirmenin öneminden de bahsetmiş, “birlikte yürüyün, bir fincan kahve için, baş başa vakit geçirin.”

Sarah Michelle Gellar ve Freddie Prinze Jr.
Sarah Michelle Gellar ve Freddie Prinze Jr.Freddie ve Sarah, 1997 yapımı I Know What You Did Last Summer (Ne Yaptığını Biliyorum) filminin setinde tanışmışlar. 2002 yılında evlenen çift, o günden bu yana tam 16 yıldır evli. Yukarıdaki fotoğraf çift henüz sevgiliyken çekilmiş.

2017’nin başında çift evliliklerini yeniledi. Yaptığı bir konuşmada Victoria, David için şunları söylemiş: “O benim ruh eşim. O dünyadaki en inanılmaz eş. Birbirimize sürekli iltifat ederiz. Bana, çocuklarımla birlikte her gün ilham verir. Birbirimize sahip olduğumuz için ikimiz de çok şanslıyız.”

10. David ve Victoria Beckham
10. David ve Victoria BeckhamSpice Girls grubunun şarkıcısı ile Manchester United’ın yıldız futbolcusu 1997 yılında tanıştı ve 1999 yılında dünya evine girdi. 21 yıldan uzun süredir birlikte olan çiftin 4 çocuğu bulunuyor. Yukarıdaki fotoğraf 1999 yılında, düğünlerinden sadece 6 ay önce çekilmiş.

Matt ve Lucy 13 yılı aşkın bir süredir birlikteler ve çiftin Gia, Isabella ve Stella adında üç kızı daha bulunuyor. İlişkilerinin sırrı sorulduğunda Lucy, birbirimizi asla cepte görmüyoruz diye cevap veriyor.

2015 yılında verdiği bir röportajda Chris, Elsa’nın onu sürekli diri tutan tavrından çok hoşlandığını söylemiş. 10 yıldan uzun bir süredir birlikte olan çiftin 3 de çocuğu bulunuyor.

Çift 23 yıldır beraberler ve her ne kadar etraflarında bir sürü dedikodu dolaşsa da özel hayatlarını kendilerine saklamasını başarıyorlar. Çiftin ayrıca Jaden (20) ve Willow (18) isminde iki çocukları da bulunuyor. Kırmızı halıda sık sık beraber gördüğümüz aile en meşhur Hollywood ailelerinden de biri.

8. Chris Hemsworth ve Elsa Pataky
8. Chris Hemsworth ve Elsa PatakyAralarındaki 7 yaş farka rağmen Avustralyalı aktör Chris Hemsworth (35) ile İspanyol oyuncu Elsa Pataky (42) Hollywood’un en imrenilen çiftlerden biri. 2010 yılında tanışan çift sadece 3 ay sonra evlenmiş.

Çift 2008 yılında ortak bir arkadaşlarının aracılığıyla tanışmış. The Ellen Show’da açıkladığına göre John o dönem bir ilişkiye hazır değilmiş, ancak Emily’yi görür görmez aşık olmuş. 2010 yılında evlenen çiftin 2 kızı bulunuyor.

7. John Krasinski ve Emily Blunt
7. John Krasinski ve Emily Bluntİngiliz oyuncu Emily Blunt ile Amerikan oyuncu ve film yapımcısı John Krasinski Hollywood’un en sevimli çiftlerinden biri. Yetenekli ve ödüllü oyuncular 10 yılı aşkın bir süredir birlikte bir hayat yaşamanın keyfini çıkarıyor. Yukarıdaki fotoğraf, 2010 yılında, çiftin düğününden 6 ay önce çekilmiş.

İlişkilerinin başında çift, ilişkilerini sağlam tutabilmek adına birbirine birkaç söz vermiş. Asla birbirlerinden 2 haftadan daha uzun süre ayrı kalmayacaklar ve maddi olarak zor durumda değillerse aynı anda çalışmayacaklar ve her zaman birbirlerine destek olacaklar. 23 yıldır verdikleri bu sözleri tutuyorlar.

6. Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furness
6. Hugh Jackman ve Deborra-Lee FurnessHugh Jackman ve eşi Deborra-Lee Furness yaklaşık 23 yıldır birlikteler ve hala Hollywood’un en ilham verici çiftlerinden biriler. Çift 1995 yılında, Correlli dizisinin setinde tanıştılar ve hemen bir yıl sonra 1996 yılında hayatlarını birleştirdiler. O günden beri birlikte olan çiftin yukarıdaki fotoğrafı 2001 yılına ait. Çift evliliklerinde, Oscar Maximillian ve Eva Elliot adında iki çocuk evlat edindi.

Arkadaşları ve aileler bu evliliğe oldukça şüpheyle yaklaşmışlar, ancak 40 yıl sonra görüyoruz ki çiftin aşkı olabilecek en sahici aşklardan biri. Çiftin biri erkek, üçü kız 4 çocuğu bulunuyor.

5. Meryl Streep ve Don Gummer
5. Meryl Streep ve Don Gummer70 yaşında, 3 Oscar sahibi Meryl Streep hayatının aşkı 72 yaşındaki heykeltıraş Don Gummer ile bundan 40 yıl önce evlendi. 1978 yılında, daha tanışalı 6 ay olmuşken çift evlenmeye karar verdi ve Meryl Streep’in ailesine ait evin arka bahçesinde evlendiler. Yukarıdaki fotoğraf, 1982 yapımı Sophie’nin Seçimi filminin galasından.

Çiftin sosyal medyada çok sayıda takipçisinin olmasının sebebi birbirlerine destek oldukları ve birbirlerini sevdiklerini gösterdikleri anlarını paylaşmaktan hiç çekinmemeleri. Çiftin “ilişki hedefi” oldukları konusunda hiçbir şüphe yok.

4. John Legend ve Chrissy Teigen
4. John Legend ve Chrissy TeigenÇift, John Legend’in 2007 yılında Stereo şarkısına çektiği klibin setinde tanıştı, Teigen o klipte yer alıyordu. Çift o günden bu yana birlikteler, yukarıdaki fotoğraf 2008 Grammys ödüllerinde çekildi. Bu fotoğraf ayrıca ikilinin bir çift olarak insanların karşısına çıktığı ilk fotoğraftı. Chrissy, ilişkileri boyunca bir kere, bir günlüğüne ayrıldıklarını, bunun büyük bir hata olduğunu anında fark ettiklerini ve o günden sonra bir daha hiç ayrılmadıklarını söylüyor. 2013 yılında evlenen Legend ve Teigen çiftinin Luna isminde bir kızları be Miles isminde bir oğulları var.

1988 yılında çift evlendi ve üzerinden 30 yıl geçmesine rağmen hala birbirlerini çok seviyorlar ve hem gündelik yaşamda hem de kamera önünde her zaman birbirlerine destek oluyorlar. Yukarıdaki fotoğraf evlenmelerinden 11 yıl sonra 1999’da çekildi.

3. Tom Hanks ve Rita Wilson
3. Tom Hanks ve Rita Wilson62 yaşındaki Tom Hanks ve Rita Wilson Hollywood film endüstrisinin en sevilen çiftlerinden biri. Çiftin aşk hikayesi ABC televizyonunun 1981 yapımı Bosom Buddies isimli dizisinde başladı. Yukarıdaki fotoğraf 1980’lerde, çiftin henüz sadece meslektaş olduğu dönemlerden kalma.

2016 yapımı Southside with You isimli biyografik filmde çiftin ilişkisi ve özellikle ilk buluşmaları anlatılıyor. 1992 yılında evlenen çift o günden bu yana tam 26 yıldır birlikteler. Yıllar sonra Michelle’in açıklamasından şunu öğrendik: “Barack evlilik teklifinde bana zengin bir hayat vaat etmedi, sadece hayatın çok ilginç olacağını söyledi. Bu sözünü de tuttu.”

2. Barack ve Michelle Obama
2. Barack ve Michelle ObamaBarack Obama ve Michelle Robinson, 1989 yılında Sidley Austin LLP hukuk firmasında tanıştılar, 25 yaşındaki Michelle 28 yaşındaki Barack’ın danışmanı olarak atanmıştı. Yöneticisi olmasına rağmen Barack, Michelle’e çıkma teklif etmekten kendisini alamadı. Michelle’in daha sonra itiraf etmesiyle öğrendik ki aslında o teklifi kabul etmeyi hiç istemiyormuş, ancak ilk buluşmanın ardından Barack hakkındaki hisleri bir anda değişmiş. Fotoğraf çiftin ilk tanıştığı 1989 yılından.

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan
Mehmet Aslantuğ ve Arzum OnanBirbirlerini ilk günkü aşkla seven çiftin 2005 yılında Can isimli oğulları dünyaya geldi. Bu ilişkinin sırrı büyük bir sevgiden başka bir şey değil. Mehmet Aslantuğ’un söylediği gibi: “Arzum Hanımı hiçbir insani zafiyetle üzmeyecek kadar çok seviyorum.”

Makarna Suyunu 'Sakın' Lavaboya Dökmeyin - İşte Nedeni

Makarna suyunu haşladıktan sonra, makarna haşladığınız suyu lavaboya mı döküyorsunuz? Bundan sonra "asla" makarna haşlama suyunu lavaboya dökmeyin. Nedenini öğrendikten sonra bu hatayı bir daha yapmayacaksınız!

EVLİ OLAN HERKESİ İLGİLENDİRİYOR. TAPUDA YENİ DÖNEM BAŞLADI

Tapu müdürlüklerince yetki alanı dışında kayıtlı bulunan taşınmazlara ilişkin düzenlemeyle, yılbaşından itibaren Tapu Genel Müdürlüğü’nce belirlenecek tapu işlemlerinde taraflar, farklı tapu müdürlükleri veya yurt dışı birimlerde bulunsalar dahi satış, bağış ve mal değişim işlemleri yapılabilecek.

16 Yıl Önce Doğan Yapışık Üçüzlerin Şimdiki Halleri

200.000 doğumda yalnızca 1 tanesinde görülen bir şekilde 2 bebeğin yapışık olarak doğduğu üçüz kız kardeşler Macy, McKenzie ve Madeline California 'daki yaşamlarına bakın şimdi nasıl devam ediyorlar. Galerimizdeki ileri tuşuna basarak 16 yıl önce yapışık doğan üçüz bebeklerin son hallerini görebilirsiniz.

Yatmadan Önce Kapı Koluna Bardak Koydu Bakın Neler Oldu

Bir insan neden oturduğu evin kapı koluna cam bardak koyar? Evlerden uzak ama daha önce evinize hırsız girdiyse, her gece tedirgin ve korkuyla uyumak nedir bilirsiniz. Galerideki ileri butonuna tıklayarak resimlerin altında, hırsızları kaçıracak bu ipucunu öğrenebilirsiniz.

Bunları Size Hiçbir Yerde Öğretmezler: Ufkunuzu Açacak 20 Enteresan Bilgi

Yeni bilgiler öğrenmeyi kim istemez.. İşte size her yerde öğrenemeyeceğiniz ve ufkunuzu açacak 20 ilginç bilgi..

Evinde Bulaşık Makinesi Olan Herkesin Bilmesi Gereken İlginç Ve Şaşırtıcı Bilgiler

Daha önce bulaşık makinenize asla koymamanız gerekenleri söyledik, bulaşık makinesini kullanırken sizi tasarrufa yönlendirecek bilgileri sıraladık, onu nasıl temizleyeceğinizi detaylı şekilde anlattık.

Herkese Anlatmak İsteyeceğiniz 9 Gizli Kalmış Bilgi

Günlük hayatınızda hayatınızı kolaylaştırırken size genel kültür bilgisi katacak 9 gizli kalmış bilgiyi galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, resimlerin altında bilmediğiniz şeylere yanıt bulacak ve bilginizi artıracaksınız.

Resimde gördüğün ilk hayvan kişiliğini ele veriyor.

Bilinçaltı, insanın kişiliği hakkında düşündüğümüzden daha fazla ipuçları barındırır. Uzmanlar, bilinçaltımızın yaşantımıza bağlı olarak bir depolama ünitesi gibi çalıştığını ve karakterimiz hakkında bir çok bilgiyi barındırdığını ifade ediyorlar.

Küçükken Tipiyle Dalga Geçilen 10 Ünlünün Son Halleri

Yakışıklı ve güzel ünlülerin her zaman güzel olmadıklarına inanmak eminiz birçoğunuz için güç bir şeydir. Fakat şimdilerde çok beğendiğimiz birçok ünlü geçmişte çirkin bir ördek yavrusundan farksızlarmış. Peki bu ünlülerin kim olduğunu merak ediyor musunuz?

İlişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkartan Vücut Dili Hareketleri

İlişkiniz sizce nasıl? Gelin biz söyleyelim!

Uzaylıların Var Olduğunu Doğrulayan 7 Açıklanamayan Önemli Bilgi

Uzaylıların dünyada olduğunu birçok kez duyduk ve bazı videolarda gördük ama inanmadık. Fakat bu içerikte uzaylıların var olduğa kanaat getireceksiniz. Bu bilgileri öğrenmek için İleri butonuna basınız.

Avucunun İçinde M Harfi Olanlarda Bulunan 15 Özellik

Avuç içinde bulunan çizgilerden gelecek okunmasını daha önce okuduk. Peki avuç içinde bulunan ''M'' harfi ne anlama geliyor ve avuç içinde ''M'' harfi olanların kendilerine has 15 özelliği ne? Galerideki ileri butonuna tıklayarak, resimlerin altında avuç içinde ''M'' harfi bulunanların özelliklerini görebilirsiniz.

Bahçelerinde Bularak Besledikleri 1 Cm’lik Canlının Birkaç Ay İçindeki Şaşırtan Değişimi

Bir aile, bahçelerinde neredeyse bozuk para boyunda minicik bir canlı buldular ve bu yavruyu beslediler. Bakın aylar sonra bu minicik yavru neye dönüştü...

Akciğer Kanserinin En Sinsi 9 Bulgusu

Dünyada ve ülkemizde süratle yaygınlaşan akciğer kanseri erkeklerde prostat, bayanlarda ise meme kanserinden sonra en sık görülen ikinci kanser cinsi olarak belirleniyor. En korkutucu kanser cinsleri arasında ilk sıralarda yer alan bu kanserin en sinsi 9 bulgusu sizlerle.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Başkaları Sizi Nasıl Görüyor? Hadi Kendini Test Et!

Bu teste verdiğiniz yanıtlarla başkalarının gözünde nasıl göründüğünüzü çözebilirsiniz. Resme ilk baktığınızda gördüğünüz şey karşınızdakinin sizin hakkında nasıl düşündüğüne dair ipucu verecektir. Hazırsanız teste başlayalım.

İki Vajinası Olan Kadın Herkesin Kafasındaki O Çarpıcı Soruyu Yanıtladı!

Doğuştan iki vajinaya sahip olan kadın, hikayesini açık yüreklilikle paylaşıyor. İşte 21 yaşındaki genç kadının yaşadıkları...

Burçların Kötü Özellikleri - Hep İyi Yönlerini Konuşacak Değiliz Ya

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık... Tüm burçların kötü özellerini söylüyoruz!

İngiliz Nöroloji Uzmanı 3 yaşındaki çocuğunu kelle-paça ile iyileştirdi

İngiltere'de yaşayan Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr. Natasha Campbell McBride, henüz 3 yaşındayken otizm tanısı alan oğlunu, "Tüm hastalıklar bağırsakta başlar" sözünden yola çıkarak geliştirdiği sistemle sağlığına kavuşturdu.

9 çocuğu olan adam doğuştan kısır olduğunu öğrenince boşanma davası açtı!