Yeni Resimler

9 Ay Boyunca Hamile Olduğunu Anlamadı...İnanması Zor Ama

21 yaşındaki genç kız İngiliz basınını meşgul etti. Mide rahatsızlığından dolayı gittiği hastanede doğurunca kendisi bile içinde bulunduğu duruma inanamadı.

7 Tip Sarılma Şekli ve Anlamları – Siz Nasıl Sarılıyorsunuz?

Sevgi, mutluluk, aşk gibi duyguları göstermenin en basit yolu elbette sarılmaktır. Peki ama sarılmanın türleri ve anlamları olduğunu biliyor muydunuz?

Genetiği değiştirilen tavuklar, en güçlü kanser ilaçlarını yumurtlayacak!

Yeni bir bilimsel çalışma ile genetiği değiştirilmiş tavukların gelişmiş kanser ilaçlarını içeren yumurta üretmesinin önü açıldı.

Sahilde Kusmuk Bulan Balıkçı Zengin Oldu

Jumrus Thiachot isimli balıkçı, bu yılın başlarında Tayland’ın güneyindeki Koh Samui sahilinde yürürken büyük bir taş parçası gördü.

En Yaşlı Ağaç: Methuselah - Yeri devlet sırrı gibi gizleniyor.

Halen yaşadığı ormanın yetkilileri, üzerine öylesine titriyor ki bir fotoğrafını bile paylaşmıyor. Yukarıdaki fotoğraf onun bir akrabasına ait…

İlk Baktığınızda Her Şey Normal Gibi Görünüyor Ancak Bir Eksiklik Var – Bakalım Farkedebilecek misiniz?

Beynimiz ve gözlerimiz bazen bize oyunlar oynayabiliyor. Çoğu detayı da bu yüzden görmezden geliyoruz. Mesela matematikte mantığımızı kullanıyoruz. Matematik işleminin haricinde dikkat de isteyen problemleri çözerken bazı detayları atlayabiliyoruz.

Dövüşen metro fareleri halk jürisi ödülünü kazandı

Londra metrosunda yiyecek kırıntıları için birbiriyle boğuşan iki farenin fotoğrafı doğal yaşam fotoğrafları yarışmasında halk jürisi ödülünü aldı. Fotoğraf, bir gece vakti Londra metrosu platformunda iki siyah farenin bir yolcunun yere düşürdüğü yiyecek kırıntısı için kavga ettiğini gören Sam Rowley tarafından çekildi.

'Kediler üşümesin' diye kedi evleri yaptırıp tüm şehri donattılar

Gümüşhane’de 2 üniversite öğrencisi 'soğuk havalarda kediler üşümesin' diye yaptırdıkları 30 kedi evini kentin değişik noktalarına yerleştirdi.

Radarı görür görmez frene basma dönemi sona erdi

Birçok sürücü radarı yolda fark ettiği gibi cezadan kurtulmak için frene basıyordu. Ancak Cumhurbaşkanlığı’nın 2020 Yıllık programı kapsamında şehirlerarası yollarda anlık radar yerine ortalama hız uygulanacak. Hız tespiti için iki nokta arasında sınırlı kalınmayarak Plaka Tanıma Sistemi kameraları sayesinde geniş kapsamda değerlendirilebilecek.

'Survivor 2020'de ünlüler takımına şok üstüne şok! Uğur Pektaş ve...

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasının yeni bölümünde Ünlüler takımını şoke eden anlar yaşandı. Elenme heyecanın yaşandığı Survivor 2020'de iki kişi sakatlıklarından dolayı diskalifiye oldu. Bir kişinin daha gittiği Survivor 2020'de 3 kişi adaya veda etmiş oldu.