Yeni Resimler

Bilim Adamları Onayladı: Unutkanlık Gerçeğinde Zeki Olduğunuzun Bulgusu

Her insan bir şeyleri unutur, hatta aralıksız elimizde olan telefonları dahi bazen unutuyoruz . Günümüzde ise en çok unutulan şeyler parolalar. Gerçeğinde bu normaldir.

Cebinizdeki Hekim “Kabak Çekirdeği”

Yapılan araştırmalara göre kabak çekirdeğinin içeriğinde bulunan sterollerin, prostat dokusunu negatif doğrultuda etkileyen DHT seviyesini eksilttiği tanımlanmıştır. Uzmanlar kabak çekirdeğini cebinizdeki hekim olarak belirliyor. Kabak çekirdeği içerisinde çok zengin ve yararlı gıda maddesi vardır. Bunlardan en ehemmiyetli olanı ise cucurbitacin isimli bir bileşendir.

Kumpaslı Kahve İçenler Bu Hastalıklardan Korunuyor

Herkes sabah kalktığında ilk olarak değişik bir şey yapar. Kimileri su kapsa, kimileri meyve yer ve kimileriyse de hemen kahve kapsa. Güne kahveyle başlamak uzmanların belirttikleri gibi son derece sıhhatli.

21 Adet Kuru Üzümü Suya Bırakıp Sabahına İçin Faydayı Saymakla Bitmiyor

Karaciğeri arınan en tesirli gıdalardan biri olan kuru üzümün verimleri sizi kendinizden geçirecek. İşte sağlık açısından harcanması önerilen 21 kuru üzümün verimleri…

Atilla Saral tertemiz sıhhatli bir yaşam kurdu her şeyini sattı ve Ege’ye yerleşti!

Atilla Saral’ın yeni yaşamı Bir yarıyılın şöhretli adı Atilla Saral ile oyuncu sevgilisi oyuncu İnci Türkay’ın tabiat içerisindeki yaşantısı

Oğlunu Kaybeden Babanın Çocukları Hala Hayatta Olan Anne ve Babalara 9 Önerisi

Çocuklarınızın her daim yanınızda olacağını düşünerek kusur ediyorsunuz. İşimizle ve değişik meselelerle o kadar meşgulüz ki yaşamımızdaki en bedelli varlıkları unutuyoruz. Evlat acısını kimsenin deneyim etmemesi söylenir. Richard Pringle adındaki babanın Hughie adındaki oğlu geçtiğimiz yaz beyin kanaması geçirdikten sonra yaşamını kaybetti. Acılı baba, şimdi değişik anne ve babaların okumasını istediği 9 maddelik bir liste oluşturdu. Tam anne ve babaların okuması gerekiyor.

Ninelerimizin Kullandığı Efsaneleşmiş Hastalıkla Gayretin 11 Usulü

Hasta Olduğunuz zaman hemen antibiyotiğe sarılmak yerine şifası ile ulus arasında efsaneleşmiş bu usulleri bir deneyin. Hepsi kolay malzemeler ile basitçe yapabileceğiniz, her rahatsızlığa takat çok tesirli usuller bunlar…

Oturma Odasına Soğan Koyunca, Hekimleri Afallamışa Çeviren Fayda

Odanıza Ceddilmemiş Soğan Kreyin! Ceddilmemiş Ksaçmasıyla odanızda duran soğanın mucize tesirleri Neticeyi Sizi Oldukça Afallatacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza ceddilmemiş soğan koyarsak tesirine yararlarına şok olacağımızı çok donakalacağınızı açıklıyorlar. Bu belirtileri uzun seneler evvel bulan bir tahlilci uzman hekimin başından geçen hatıralarını anlatalım sizlere.

Görünüşlerini 180 Derece Değiştirip Bizi Şaşırtmayı Başaran 16 Ünlü İsim

İnsanın görünüşünü değiştirmeye karar vermesi zordur, saçını bile kestirirken düşünür. Ancak görünüşlerini 180 derece değiştirip bizi şaşırtan ünlüler var. Saçları kısa kestirmek, rengini değiştirmek, kilo vermek, sakal-bıyık bırakmak bunların hepsi insanın görünüşünü değiştirmesi için yaptığı şeyler. Ancak böyle bir değişime karar vermek kolay değil, hele ki insanları şaşırtacak derecede bir değişim hiç kolay değildir. Fakat ünlüler dünyasında işler biraz daha farklı ilerliyor, değişim onlar için bir ihtiyaç gibi adeta. Bu yüzden bizi sürekli şaşırtmayı başarıyorlar, tıpkı aşağıda göreceğiniz ünlü isimler gibi.

İsminizin Baş Harfi Kişiliğinizi Yansıtıyormuş!

(A) A harfi alfabedeki diğer harflerden farklı bir konumdadır.