ilgincbilgiler.com LogoKaç Yaşında Hissettiğinizi Tahmin Eden Test - Gerçekte kaç yaşındasın?

Kendinizi kaç yaşında hissediyorsunuz? Testi yapanların kaç yaşında hissettiğini tahmin eden psikolojik testi yayınlıyoruz! İleri butonuna tıklayıp siz de resimlerin altında kaç yaşında hissettiğinizi anlayabilen testi yapıp, puanlarınızı bir yere not edin. Puanlarınızı hesaplayarak tahminin doğru çıkıp çıkmadığını görün. Siz kaç yaşında hissediyorsunuz?
Galerideki ileri butonuna tıklayarak resimlerin altında kaç yaşında hissettiğinizi tahmin eden testi yapabilirsiniz. Siz kaç yaşında hissediyorsunuz?
Galerideki ileri butonuna tıklayarak resimlerin altında kaç yaşında hissettiğinizi tahmin eden testi yapabilirsiniz. Siz kaç yaşında hissediyorsunuz?

1. En çok hangisini düşlersiniz?
1. En çok hangisini düşlersiniz?

2. Yeni bir beceri kazanmak isteseniz hangisiniseçerdiniz?
2. Yeni bir beceri kazanmak isteseniz hangisiniseçerdiniz?

3. Tatil yapmak için resimdeki yerlerden hangisi size daha uygun?
3. Tatil yapmak için resimdeki yerlerden hangisi size daha uygun?

4. Doğum gününüzü nasıl kutlamayı istersiniz?
4. Doğum gününüzü nasıl kutlamayı istersiniz?

5. Geleceğinizi düşününce neler hissediyorsunuz?
5. Geleceğinizi düşününce neler hissediyorsunuz?

6. Şu anda resimdeki yemeklerden hangisini yemeyi isterdiniz?
6. Şu anda resimdeki yemeklerden hangisini yemeyi isterdiniz?

7. Size kendinizi en çok kötü hissettiren durum hangisi?
7. Size kendinizi en çok kötü hissettiren durum hangisi?

8. En sevdiğiniz film türü hangisi?
8. En sevdiğiniz film türü hangisi?

9. En çok sevdiğiniz renklerin yer aldığı grup hangisi?
9. En çok sevdiğiniz renklerin yer aldığı grup hangisi?

10. 8-17 PUAN:
10. 8-17 PUAN:9 yaşında biri gibi hissediyorsunuz. Kalbiniz, hala ufacık bir çocuğun kalbi gibi. Enerjik, araştırmayı seven ve açık fikirli birisiniz. Genelde duygularınıza göre hareket ediyor ve etrafınızda bu duygularınızı paylaşacak kişileri arıyorsunuz.

11. 18-27 PUAN:
11. 18-27 PUAN:15-19 yaşlarında... Vücudunuzda bir ergen ruhu barındırıyorsunuz. Hep isyan eden ve bunu artık alışkanlık haline getirmiş, çevrenizdeki insanlara sürekli kendinizi ispatlama çabasındasınız.

12. 28-30 PUAN:
12. 28-30 PUAN:20-29 yaşlarında... Kişilik tam olarak bu süreçte oturduğundan, müthiş bir dönemde bulunuyorsunuz. Nerede, nasıl davranılacağını gayet iyi biliyorsunuz.

13. 31-33 PUAN:
13. 31-33 PUAN:29-55 yaş aralığında... Kendinizi hissettiğiniz yaş, orta yaş dönemi. Hayattaki her davranışın geri dönülemez sonuçları olduğunu iyi biliyorsunuz. Sizi duygularınız yönetmiyor. Sizin esasen önem verdiğiniz kararlar hep mantığınızla verdiğiniz kararlardır.

14. 34-36 PUAN:
14. 34-36 PUAN:55 ve daha yaşlı... Kendinizi çevrenize kanıtlamanız gereken hiçbir şey olmadığını düşündüğünüz bir döneme girmiş gibi hissediyorsunuz. Hiçbir durumda değişik maskeler takmıyor, kimseye yapmacık davranışlarda bulunmuyorsunuz. Yaşamınızı nasıl sürdürmeniz gerektiğini gayet iyi anlamış durumdasınız.

15. Siz kaç puan aldınız?
15. Siz kaç puan aldınız?Siz kendinizi kaç yaşında hissediyorsunuz?

Makarna Suyunu 'Sakın' Lavaboya Dökmeyin - İşte Nedeni

Makarna suyunu haşladıktan sonra, makarna haşladığınız suyu lavaboya mı döküyorsunuz? Bundan sonra "asla" makarna haşlama suyunu lavaboya dökmeyin. Nedenini öğrendikten sonra bu hatayı bir daha yapmayacaksınız!

16 Yıl Önce Doğan Yapışık Üçüzlerin Şimdiki Halleri

200.000 doğumda yalnızca 1 tanesinde görülen bir şekilde 2 bebeğin yapışık olarak doğduğu üçüz kız kardeşler Macy, McKenzie ve Madeline California 'daki yaşamlarına bakın şimdi nasıl devam ediyorlar. Galerimizdeki ileri tuşuna basarak 16 yıl önce yapışık doğan üçüz bebeklerin son hallerini görebilirsiniz.

EVLİ OLAN HERKESİ İLGİLENDİRİYOR. TAPUDA YENİ DÖNEM BAŞLADI

Tapu müdürlüklerince yetki alanı dışında kayıtlı bulunan taşınmazlara ilişkin düzenlemeyle, yılbaşından itibaren Tapu Genel Müdürlüğü’nce belirlenecek tapu işlemlerinde taraflar, farklı tapu müdürlükleri veya yurt dışı birimlerde bulunsalar dahi satış, bağış ve mal değişim işlemleri yapılabilecek.

Yatmadan Önce Kapı Koluna Bardak Koydu Bakın Neler Oldu

Bir insan neden oturduğu evin kapı koluna cam bardak koyar? Evlerden uzak ama daha önce evinize hırsız girdiyse, her gece tedirgin ve korkuyla uyumak nedir bilirsiniz. Galerideki ileri butonuna tıklayarak resimlerin altında, hırsızları kaçıracak bu ipucunu öğrenebilirsiniz.

Bunları Size Hiçbir Yerde Öğretmezler: Ufkunuzu Açacak 20 Enteresan Bilgi

Yeni bilgiler öğrenmeyi kim istemez.. İşte size her yerde öğrenemeyeceğiniz ve ufkunuzu açacak 20 ilginç bilgi..

Evinde Bulaşık Makinesi Olan Herkesin Bilmesi Gereken İlginç Ve Şaşırtıcı Bilgiler

Daha önce bulaşık makinenize asla koymamanız gerekenleri söyledik, bulaşık makinesini kullanırken sizi tasarrufa yönlendirecek bilgileri sıraladık, onu nasıl temizleyeceğinizi detaylı şekilde anlattık.

Herkese Anlatmak İsteyeceğiniz 9 Gizli Kalmış Bilgi

Günlük hayatınızda hayatınızı kolaylaştırırken size genel kültür bilgisi katacak 9 gizli kalmış bilgiyi galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, resimlerin altında bilmediğiniz şeylere yanıt bulacak ve bilginizi artıracaksınız.

Resimde gördüğün ilk hayvan kişiliğini ele veriyor.

Bilinçaltı, insanın kişiliği hakkında düşündüğümüzden daha fazla ipuçları barındırır. Uzmanlar, bilinçaltımızın yaşantımıza bağlı olarak bir depolama ünitesi gibi çalıştığını ve karakterimiz hakkında bir çok bilgiyi barındırdığını ifade ediyorlar.

Küçükken Tipiyle Dalga Geçilen 10 Ünlünün Son Halleri

Yakışıklı ve güzel ünlülerin her zaman güzel olmadıklarına inanmak eminiz birçoğunuz için güç bir şeydir. Fakat şimdilerde çok beğendiğimiz birçok ünlü geçmişte çirkin bir ördek yavrusundan farksızlarmış. Peki bu ünlülerin kim olduğunu merak ediyor musunuz?

İlişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkartan Vücut Dili Hareketleri

İlişkiniz sizce nasıl? Gelin biz söyleyelim!

Uzaylıların Var Olduğunu Doğrulayan 7 Açıklanamayan Önemli Bilgi

Uzaylıların dünyada olduğunu birçok kez duyduk ve bazı videolarda gördük ama inanmadık. Fakat bu içerikte uzaylıların var olduğa kanaat getireceksiniz. Bu bilgileri öğrenmek için İleri butonuna basınız.

Avucunun İçinde M Harfi Olanlarda Bulunan 15 Özellik

Avuç içinde bulunan çizgilerden gelecek okunmasını daha önce okuduk. Peki avuç içinde bulunan ''M'' harfi ne anlama geliyor ve avuç içinde ''M'' harfi olanların kendilerine has 15 özelliği ne? Galerideki ileri butonuna tıklayarak, resimlerin altında avuç içinde ''M'' harfi bulunanların özelliklerini görebilirsiniz.

Bahçelerinde Bularak Besledikleri 1 Cm’lik Canlının Birkaç Ay İçindeki Şaşırtan Değişimi

Bir aile, bahçelerinde neredeyse bozuk para boyunda minicik bir canlı buldular ve bu yavruyu beslediler. Bakın aylar sonra bu minicik yavru neye dönüştü...

Akciğer Kanserinin En Sinsi 9 Bulgusu

Dünyada ve ülkemizde süratle yaygınlaşan akciğer kanseri erkeklerde prostat, bayanlarda ise meme kanserinden sonra en sık görülen ikinci kanser cinsi olarak belirleniyor. En korkutucu kanser cinsleri arasında ilk sıralarda yer alan bu kanserin en sinsi 9 bulgusu sizlerle.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Başkaları Sizi Nasıl Görüyor? Hadi Kendini Test Et!

Bu teste verdiğiniz yanıtlarla başkalarının gözünde nasıl göründüğünüzü çözebilirsiniz. Resme ilk baktığınızda gördüğünüz şey karşınızdakinin sizin hakkında nasıl düşündüğüne dair ipucu verecektir. Hazırsanız teste başlayalım.

İki Vajinası Olan Kadın Herkesin Kafasındaki O Çarpıcı Soruyu Yanıtladı!

Doğuştan iki vajinaya sahip olan kadın, hikayesini açık yüreklilikle paylaşıyor. İşte 21 yaşındaki genç kadının yaşadıkları...

İngiliz Nöroloji Uzmanı 3 yaşındaki çocuğunu kelle-paça ile iyileştirdi

İngiltere'de yaşayan Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr. Natasha Campbell McBride, henüz 3 yaşındayken otizm tanısı alan oğlunu, "Tüm hastalıklar bağırsakta başlar" sözünden yola çıkarak geliştirdiği sistemle sağlığına kavuşturdu.

Burçların Kötü Özellikleri - Hep İyi Yönlerini Konuşacak Değiliz Ya

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık... Tüm burçların kötü özellerini söylüyoruz!

8 kilo ekti 2 ton ürün elde etti

Sivas’ta gübresiz ve ata tohumu ile organik tarım yapan çiftçi Yaşar Ramazan Fidan, 2 dönüm arazide 8 kilogram tohum ile 2 ton fasulye elde etti.