ilgincbilgiler.com LogoKalça şekline göre giyinmenin püf noktaları

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
İşte kendinizi içinde daha iyi hissetmenizi sağlayacak kalçalarınıza uygun kıyafet örnekleri.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Kare şekliPelvik kemik ve uyluk kemiğinin çizgisi düzdür ve bele keskin bir geçiş yoktur, bu kare bir görünüm sağlar. Kalçanız küçükse ve net bir bel-kalça-uyluk geçişi mevcut değilse, "kare" şeklinin sahibi sizsiniz.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Hangi kıyafeti seçeceksiniz?Bir hacim etkisi oluşturmak için çok katlı elbiseler seçin. Elbisenin arkasında zarif bir bağ da eksik olduğunu düşündüğünüz hacmi oluşturmanızı sağlar.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Yuvarlak biçimde iseAynanın karşısında yanlamasına dönerseniz, kalçanızın kalçanın üstten aşağıya, aşağıdan yukarıya eşit olarak hacimli olduğunu görürsünüz.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Hangi kıyafeti seçeceksiniz?Poponuzun görünümünü biraz yumuşatmak isterseniz alt kısımları geniş elbiseler kullanabilirsiniz. Bu, elbisenin alt kısmı geniş olduğu için kalçalarınızı daha dar gösterecektir. Derin dekolteler de dikkat dağıtıcı olarak kullanılabilir.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Kalp tipi kalçaBu tür popoya sahip olanların kalçaları daha çok aşağı doğru baskındır. Kalça bel geçişi daha keskindir. Bu kalça tipi yüksek östrojen hormonu nedeniyle, kalçanın alt kısmında yağ oluşturur.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Hangi kıyafeti seçeceksiniz?Yüksek belli ya da düz oturan elbiseler tercih edilebilir.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
V-şekilli (ters üçgen)Kalçaların ve pelvisin çizgileri şekil ters üçgen şeklinde görünür.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Hangi kıyafeti seçeceksiniz?Bir elbise seçerken, kumaşın hafif ve akıcı olduğundan ve göğüslerin altında toplandığından emin olun. Omuzlarınız kalçalarınızdan daha genişse, V şeklinde kalçanız olması muhtemel.Bir elbise seçerken, kumaşın hafif ve akıcı olduğundan ve göğüslerin altında toplandığından emin olun. Kısa ipek retro elbiseler de harika görünecektir.

Kalçanın şekli, 4 genetik faktör tarafından belirlenir: Kalçaya bağlı pelvis ve kemikler, yağ dağılımı, kalça kaslarının şekli ve boyutu.

Yeni Resimler

Erkekler sabahları neden erekte olarak uyanırlar?

Uzmanlar, sabah ereksiyonunun gece boyunda yaşanan bir dizi erekte olma durumu sonucunda olduğunu belirtiyor

Küçük Numaralarla Harika Fotoğraflar Çeken Fotoğrafçının Harika Çalışmaları

Yaptığı ufak hilelerler harika Fotoğraflar Çekmeyi başaran Barcelona’da yaşayan fotoğrafçı Jordi Puig'in kamera arkası ve fotoğraf sırları... Çalışmalar gerçekten harika.

Günün İlginç Kareleri

Günün İlginç karelerini sizler için derledik, iyi eğlenceler.

Umutsuzluğa Kapılıyoruz! Toplumsal Sorunları ve Gidişatı Konu Alan 23 İllüstrasyon

Modern toplumun problemlerine aşina olsak da, birçoğu karşısında tembelliğe yenik düşmemiz an meselesi. Kısacası; sorunların çözümünü daima erteler gibi bir halimiz var. Arjantinli illüstratör Al Margen de çizimlerinde, daima ertelenen o toplumsal sorunlara işaret ediyor.

Uzun İlişkilerde Günlük Yaşamı Mükemmel Bir Biçimde Özetleyen 32 İllüstrasyon

Artık çiftlerle ilgili illüstrasyonları her yerde görür olduk. Peki neden her defasında dikkatimizi çekiyor? Çünkü, her bir ilişki diğerinden oldukça farklı. Bu farklılıklar ve küçük detaylar ise ilgimizi çekiyor. Başka bir sanatçının ilişkilere nasıl baktığını merak ediyoruz belki de. Brezilyalı sanatçı Crislane Passos da birkaç yıl önce bir roman yazarken hayalini kurduğu bu çifte adeta aşık olmuş. İleri butonuna tıklayın.

Dünya Bu Kadını Konuşuyor! 73 Yaşında İkiz Doğurdu

Hindistan’ın güneyindeki Andhra Pradesh eyaletinde yaşayan 73 yaşındaki kadın ikiz bebek doğurdu! Sadece 2 aylık tüp bebek tedavisinin ardından hamile kalan kadın, dünya basınında da gündem oldu.