ilgincbilgiler.com LogoKalça şekline göre giyinmenin püf noktaları

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
İşte kendinizi içinde daha iyi hissetmenizi sağlayacak kalçalarınıza uygun kıyafet örnekleri.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Kare şekliPelvik kemik ve uyluk kemiğinin çizgisi düzdür ve bele keskin bir geçiş yoktur, bu kare bir görünüm sağlar. Kalçanız küçükse ve net bir bel-kalça-uyluk geçişi mevcut değilse, "kare" şeklinin sahibi sizsiniz.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Hangi kıyafeti seçeceksiniz?Bir hacim etkisi oluşturmak için çok katlı elbiseler seçin. Elbisenin arkasında zarif bir bağ da eksik olduğunu düşündüğünüz hacmi oluşturmanızı sağlar.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Yuvarlak biçimde iseAynanın karşısında yanlamasına dönerseniz, kalçanızın kalçanın üstten aşağıya, aşağıdan yukarıya eşit olarak hacimli olduğunu görürsünüz.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Hangi kıyafeti seçeceksiniz?Poponuzun görünümünü biraz yumuşatmak isterseniz alt kısımları geniş elbiseler kullanabilirsiniz. Bu, elbisenin alt kısmı geniş olduğu için kalçalarınızı daha dar gösterecektir. Derin dekolteler de dikkat dağıtıcı olarak kullanılabilir.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Kalp tipi kalçaBu tür popoya sahip olanların kalçaları daha çok aşağı doğru baskındır. Kalça bel geçişi daha keskindir. Bu kalça tipi yüksek östrojen hormonu nedeniyle, kalçanın alt kısmında yağ oluşturur.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Hangi kıyafeti seçeceksiniz?Yüksek belli ya da düz oturan elbiseler tercih edilebilir.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
V-şekilli (ters üçgen)Kalçaların ve pelvisin çizgileri şekil ters üçgen şeklinde görünür.

Kalça şekline göre giyinmenin püf noktaları
Hangi kıyafeti seçeceksiniz?Bir elbise seçerken, kumaşın hafif ve akıcı olduğundan ve göğüslerin altında toplandığından emin olun. Omuzlarınız kalçalarınızdan daha genişse, V şeklinde kalçanız olması muhtemel.Bir elbise seçerken, kumaşın hafif ve akıcı olduğundan ve göğüslerin altında toplandığından emin olun. Kısa ipek retro elbiseler de harika görünecektir.

Kalçanın şekli, 4 genetik faktör tarafından belirlenir: Kalçaya bağlı pelvis ve kemikler, yağ dağılımı, kalça kaslarının şekli ve boyutu.

Yeni Resimler

Eve neşe getiren çiçekler

Bitkiler yaygın olarak ev, ofis veya bir bahçe veya sundurmayı aydınlatmak için dekorasyon olarak kullanılsa da, bitkilerin bir alana pozitif enerji akışını sağlamak gibi daha iyi bir güçleri vardır.

Bahçenizde Görünce Ot Sanıp Kopardığınız Bitki Bakın Nelere İyi Geliyor

Bahçenizde çıkan yabani otları koparmak hem yorucu hem de sinir bozucudur. Ancak bahçenizi otlardan temizlediğiniz o anki manzara paha biçilemezdir.

Doğum Gününü Sahile Atılmış Çöpleri Temizleyerek Geçiren Malezya Prensesi

Gözümüzde herhangi bir ülkede prenses olma durumu oldukça farklı olsa da Malezya Prensesi, geçiriyor eline eldivenleri üstelik doğum gününde sahildeki plastikleri ve çöpleri toplamaya çıkıyor. İşte takdir edilesi bir öykü...

Diplomadan Önemli Şeyler Var: Filipinler'de Öğrencilere Mezuniyet İçin 10 Ağaç Dikme Şartı

Filipinler'deki yeni yasaya göre, mezuniyet durumunda olan lise ve üniversite öğrencilerine mezun olabilmek için 10 ağaç dikme şartı koşuldu. Yasanın düzgün bir şekilde uygulanması durumunda, Filipinler'de her yıl 175 milyon yeni ağaç dikilmiş olacak.

Şişme Sürat Teknesi

8 - 10 kişinin rahatlıkla sığabileceği şişme tekne 2019 yazına damgasını vuracak... Fiyatını merak edenler için : 338 $

Bu Açıklama Olay Yaratacak: Canan Karatay'a Göre Dünyanın En Sağlıklı Meyvesi

Yaptığı bütün açıklamaları olay olan ve gündeme oturan İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karata'ın ekmek ve şekeri konusundaki uyarılarından sonra bu kez meyve konusundaki açıklamaları ile gündem oldu! İşte Canan hocaya göre en sağlıklı meyve!