Günün İlginç Kareleri

Günün İlginç karelerini sizler için derledik, iyi eğlenceler.

Umutsuzluğa Kapılıyoruz! Toplumsal Sorunları ve Gidişatı Konu Alan 23 İllüstrasyon

Modern toplumun problemlerine aşina olsak da, birçoğu karşısında tembelliğe yenik düşmemiz an meselesi. Kısacası; sorunların çözümünü daima erteler gibi bir halimiz var. Arjantinli illüstratör Al Margen de çizimlerinde, daima ertelenen o toplumsal sorunlara işaret ediyor.

Uzun İlişkilerde Günlük Yaşamı Mükemmel Bir Biçimde Özetleyen 32 İllüstrasyon

Artık çiftlerle ilgili illüstrasyonları her yerde görür olduk. Peki neden her defasında dikkatimizi çekiyor? Çünkü, her bir ilişki diğerinden oldukça farklı. Bu farklılıklar ve küçük detaylar ise ilgimizi çekiyor. Başka bir sanatçının ilişkilere nasıl baktığını merak ediyoruz belki de. Brezilyalı sanatçı Crislane Passos da birkaç yıl önce bir roman yazarken hayalini kurduğu bu çifte adeta aşık olmuş. İleri butonuna tıklayın.

Dünya Bu Kadını Konuşuyor! 73 Yaşında İkiz Doğurdu

Hindistan’ın güneyindeki Andhra Pradesh eyaletinde yaşayan 73 yaşındaki kadın ikiz bebek doğurdu! Sadece 2 aylık tüp bebek tedavisinin ardından hamile kalan kadın, dünya basınında da gündem oldu.

Altız Bebekleri Oldu, 30 Yıl Sonra Kardeşler Bakın Ne Hale Geldi

Janet ve Graham Walton çiftinin en büyük hayali anne ve baba olmaktı. Ancak bir türlü çocukları olmuyordu.

Maaşını Aldıktan Sonraki ilk 3 Günde Bitirenlerin Ay Sonuna Doğru Yaşadığı 10 Durum

Siz de maaşı aldıktan sonra onu 1 hafta içinde çatır çatır harcayıp bitirenlerdenseniz, ay sonuna doğru yaşanan bu 10 durum size çok tanıdık gelecek. Sizin için hazırladığımız galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak maaşını alınca hemen bitirenlerin ay sonuna doğru yaşadıkları durumları görebilir ve kendinizle olan benzerlikleri karşılaştırabilirsiniz.

Herkesi Şaşırtan İlginç Yeteneklere Sahip İnsanlar

Evet her insanın kendine özgü yetenekleri vardır ama bu insanların yaptığı şeyler gerçekten beyin yakıyor.

Düğün fotoğrafı çektirmek için bin türlü çılgınlık yapan gelin ve damatlar

En özel gününüzü bu çılgın ve havalı fotoğraflarla ölümsüzleştirmek ister misiniz?

Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Farklar

Kadınlar ve erkekler birbirlerinden gece ve gündüz kadar farklıdır. Sizin için seçtiğimiz 14 resmimizde esprili bir şekilde anlatılan maddeler sizce doğru mu? Ne dersiniz?

Ceviz Hakkında ilginç Bilgi

Çoğumuz cevizi kırdığımızda 2 ceviz parçasının arasından bulunan kısmı çöpe atıyoruz. Bu bilgiden sonra atmayacaksınız.

Gündelik Hayatta Yaşadığınız Can Sıkıcı Durumlarda İmdadınıza Yetişecek 7 Dahiyane Çözüm Tekniği

Birçok insan bu sorunlar karşısında pes edip uzman bir destek almaya çalışıyor. Fakat durun! Çözümleri sandığınız gibi zor değil! Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

Kızlarını Gelinlikle Gören Babaların İlk Tepkileri

Babalar için kızları çok önemlidir. Onları düğün günü beyazlar içinde gelinlikle görmek ise her babayı duygulandırır. Biz de sizin için kızlarını evlendiren babaların, onları gelinlikle gördüklerinde yüzlerinde oluşan duygusal ifadelerin yer aldığı bir galeri hazırladık. Bu güzel ve duygusal resimleri görmek için galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

Nesiller geçmesine rağmen aile üyelerinin etkileyici benzerliği

Anne ve kızı, baba ve oğlu, hatta dede ile torunu… Yıllar ve nesiller geçse de aile üyelerinin aynı yaş dönemlerindeki birbirlerine olan benzerliği görenleri şaşırtıyor… Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

Doğru Sanarak Yaptığımız 18 Şey ve Doğruları

Günlük hayatımız boyunca devamlı yaptığımız ama aslında çoğunu bilmeden yanlış yaptığımız tam 18 şeyi galerimizde sizler için bir araya topladık. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, resimlerin altında siz de bu bilmeyerek de olsa yanlış yaptığımız şeyleri ve doğrularını görebilirsiniz.

Evlenme Teklifi Tüm Dünyada Konuşulacakken Son Anda Hüsrana Uğradı

Dale Sharpe isimli genç adam, kız arkadaşı Karlie Russell'a kimselerin yapmadığı oldukça değişik ve unutulmaz bir evlenme teklifi yapmak istedi. Bunun için kolları sıvayan gencin yaşadıklarını ve evlilik teklifinin sonucunu galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak resimlerin altında okuyabilirsiniz.

Herkese Anlatmak İsteyeceğiniz 9 Gizli Kalmış Bilgi

Günlük hayatınızda hayatınızı kolaylaştırırken size genel kültür bilgisi katacak 9 gizli kalmış bilgiyi galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, resimlerin altında bilmediğiniz şeylere yanıt bulacak ve bilginizi artıracaksınız.

Eskisi Gibi Uğraşmadan Yapabileceğiniz 18 Dahiyane Pratik Fikir

Ev ve mutfak işlerinin bazılarına gereğinden fazla zaman harcamayın. Sizin için hazırladığımız galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, resimlerin altında harika mutfak hileleri öğrenebilir ve zamandan tasarruf ederek vaktinizi sevdiğiniz şeylere harcayabilirsiniz.

Oturuş pozisyonlarına göre ruh hali

Vücut dili uzmanlarından oturuş pozisyonlarına göre ruh hali analizi, siz nasıl oturuyorsunuz? Bir insanın nasıl oturduğuna bakarak nasıl bir karaktere sahip olduğunu söylemek mümkün. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

Burun Şekliniz Karakterinizi Ele Veriyor!

Burun şeklinize göre karakter analizi yapmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Sizin için hazırladığımız galeride her türlü burun şeklini ve ona uygun olan karakter analizini görebilirsiniz. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, resimlerin altında burun şekline göre karakterinizi öğrenebilirsiniz.

Zamanın Dört Nala Koştuğunu Kanıtllayan Ünlü Fotoğrafları

Zaman hiçbirimizi beklemeden hızla akıp gidiyor. Sizin için hazırladığımız ünlü fotoğrafları galerisi de bunun en büyük ispatı! İşte hayatımızda yer etmiş zamanın büyük oyuncuları ve günümüzün başarılı sanatçılarının çocukluk ve gençlik fotoğrafları! Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak ünlü fotoğraflarını görebilirsiniz.

Çocuklu Aileler İçin Zeki Anne-Babalardan Müthiş Çözümler

Çocuklu ailelerin imdadına yetişecek, birbirinden pratik ebeveyn buluşunu sizin için galerimizde bir araya getirdik.

Türk Televizyon Tarihinin En Efsane Dizileri

Bir zamanlar televizyon ekranlarında en fazla izlenen dizilerden olan unutulmaz dizileri, galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, siz de resimlerin altında dönemlerinin en çok izlenen ve sevilen dizilerini görebilirsiniz.

Su İçmeyi Sevmiyorsanız Bu Öneriler Tam Size Göre!

Su içmeyi sevmeyenlere harika öneriler hazırladık. Yaşam kaynağımız olan suyu içebilmeniz için galerimizde birkaç basit yolu bir araya getirdik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, siz de resimlerin altında su içmenin basit yollarını ve yararlı önerileri öğrenebilirsiniz.

Bu Basit Pratik Bilgilerle Hayat Artık Daha Kolay!

Patatesin yanına elma koyarsanız ne olur ya da yumurta nasıl kolay soyulur gibi pratik bilgilerin çoğunu bulabileceğiniz efsane pratik bilgiler galerimizi sizin için hazırladık. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, resimlerin altında işlerinizi kolaylaştıracak basit ve kullanışlı pratik bilgileri görebilirsiniz.

Kadınların Erkeklerde İlk Baktıkları Yerler

Kadınların erkeklerde baktıkları ilk yerler ve sevdikleri yerler sizce nereler. Kadınların erkeklerde ilk olarak dikkat ettikleri ve önem gösterdikleri yerleri sizin için galerimizde bir araya getirdik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, resimlerin altında kadınların erkeklerin vücudunda ilk nerelere baktıklarını öğrenebilirsiniz.

Tembel İnsanların Evlerinde Yapılması Şart 7 Şey

Tembel ve iş yapmaya üşenen insanların evinde ortak olarak mutlaka görebileceğiniz 7 şeyi galerimizde sizin için bir araya getirdik.

Burçlara Göre Erkekleri Etkilemenin İpuçları

Burçlara göre erkekleri etkileme ve kendinize bağlama yollarını galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerimizde yer alan ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında, 12 ayrı burcun erkeklerini nasıl etkileyebileceğinizi öğrenebilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz.

Günlük Hayatta Çekiciliğinizi Yerle Bir Edebilecek Hatalar

Günlük hayatınızda karşınızdakilere çekici görünmek ve onları etkilemek isterken, yaptığınız bazı hareketler tüm çekiciliğinizi yerle bir edebilir.

Hangi Egzersiz ile Hangi Kaslar Çalışır?

Sağlıklı olmak için yaptığımız egzersiz hareketlerinin hangisi vücudumuzun hangi bölgesindeki kasları harekete geçirir ve işe yarar diye merak eden okuyucularımız için yol gösterici görseller eşliğinde harika bir haber hazırladık. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında hareketlerin isimlerini görebilirsiniz.

İnsanların Çekilen Röntgen Filmlerinde Ortaya Çıkan 11 İlginç Eşya

Zaman zaman insanların ameliyat sırasında içlerinde makas unutulduğunu duymuşuzdur ama, insanların röntgen filmlerinde çıkan bu eşyalar bu kez sizi çok şaşırtacak!

Çiftlerin Uyku Pozisyonları, İlişkileri Hakkında Neler Söylüyor?

Çiftlerin uyku pozisyonlarına göre ilişki analizi galerimizde! Edinburgh Uluslararası Bilim Festivali kapsamında çiftlerin uyuma pozisyonlarına bakarak ilişkileri ile ilgili analiz yapmanın mümkün olduğu açıklandı.

Hem Arabanızı Hem de Cebinizi Koruyacak 7 Etkili Yöntem

Araç kullanırken yapılan bazı hatalar yüzünden cebimizden çok daha fazla para çıkıyor. Hem arabanızı hem de cebinizi koruyacak 7 etkili yöntemi galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında arabanızı korurken aynı zamanda sayesinde tasarruf edeceğiniz 7 etkili yöntemin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

En Kolay Şekilde Fırın Nasıl Temizlenir?

En lezzetli yemekler fırından çıksa da yemeklerin bıraktığı izler fırından çıkmayabiliyor. Peki, fırın nasıl temizlenir? Yemek ve temizlik aşkınıza gölge düşürmemek için bu yöntemlere bir göz atmalısınız.

Kimsesiz Yaşlı Komşusunun Evini Temizleyen GÜZEL İNSAN

Yıllardır aynı apartmanda yaşadığınız komşunuzun evine ilk kez giriyorsunuz ve onun bu kadar süredir çok çok zor şartlarda yaşadığını öğreniyorsunuz. Ne yapardınız?

Görünce İdrak Konusunda Sorunu Olduğunu Anlayacağınız 8 İnsan Eseri

Göründe "Herkes gider Mersin'e, bizimkiler tersine" diyeceğiniz, birbirinden enteresan ve idrak etme konusunda sorunlu olan 8 insanın müthiş zekice eserlerini galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında, bu müthiş zeki insanların eserlerini görebilirsiniz.

En Yalancı Burç Hangisi?

Aman dikkat! Kimi insan mecbur kaldığı için yalan söyler, kimi insan yalan söylemeyi alışkanlık haline getirdiği için yalan söyler, kimisi beyaz yalanların kimseye zararı olmadığını düşünür. Burçlarla yalan arasındaki ilişkiyi öğrenmek için galerimizdeki ileri tuşuna basarak okuyabilirsiniz.

Acil Durumlarda Bir Hayat Kurtarmanızı Sağlayacak İlk Yardım Teknikleri

İnsanız. 2 dakika nefessiz kalsak ölebiliriz. Aslında çok ilkeliz...

Türkiye'de Yaşanmış İlginç, Komik Ama Gerçek 28 Olay!

Canım Türkiyem' de yaşanmış, okuduğunuzda önce çok şaşıracağınız " yok artık, hadi canım sende" diyeceğiniz, sonra da çok güleceğiniz 28 ilginç olayı sizler için bir arada topladık. Galerimizde ileri tuşuna basarak Türkiye' de yaşanmış ilginç, komik ama gerçek olayları okuyabilirsiniz.

SON KULLANMA TARİHİNİ BİLMEDİĞİMİZ EŞYALAR

Bazıları her gün kullandığımız bu ev araç ve gereçlerinin son kullanma tarihi olduğunu biliyor muydunuz? İşte son kullanma tarihini bilmediğimiz o eşyalar...

Ya kürtaj olması ya da akıl hastanesine yatacaktı! Onun tercihi...

Kürtaj yaptırmayı reddettiğinde, ailesi onu akıl hastanesine kapattı. Bebeğini doğurdu doğurmasına ama evlatlık vermek zorunda bırakıldı. İşte Julie Mannix'in filmleri aratmayan hüzün dolu öyküsü...

Eşiyle Yaşadığı Koca Bir Yılı Çizimlere Döken Romantik Erkek

Çizdiği karikatürlerden eşini çok sevdiği belli olan Amerikalı Curtis Wiklund'un, düğün fotoğrafçısı olan karısına aşkınının karikatürlere yansımış halini galerimizde bulabilirsiniz. İleri butonuna tıklayarak, romantiklikte çıtayı baya bir yükseltmiş olan Curtis Wiklund'un karısı ile geçirdiği 365 günün aşk dolu özetini görebilirsiniz.

Kaç Yaşında Hissettiğinizi Tahmin Eden Test - Gerçekte kaç yaşındasın?

Kendinizi kaç yaşında hissediyorsunuz? Testi yapanların kaç yaşında hissettiğini tahmin eden psikolojik testi yayınlıyoruz! İleri butonuna tıklayıp siz de resimlerin altında kaç yaşında hissettiğinizi anlayabilen testi yapıp, puanlarınızı bir yere not edin. Puanlarınızı hesaplayarak tahminin doğru çıkıp çıkmadığını görün. Siz kaç yaşında hissediyorsunuz?

Bilim İnsanları Kanıtladı: Sizi Daha Zeki Yapacak 7 Alışkanlık

İnsandaki zeka seviyesi arttırılabilir mi? Bilim insanları zekanın bazı alışkanlıklarla daha da arttırılabileceğini kanıtladılar. Peki nedir bu zeka arttırıcı alışkanlıklar? Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında zeka arttırıcı 7 alışkanlığın neler olduğunu öğrenebilir ve zekanızı arttırabilirsiniz.

IQ Seviyeniz Ortalamanın Üstünde mi? - Gördüğünüz En Kısa Zeka Testi

Sosyal medyada rekor sürede yayılan, kolay bir matematik problemi gibi görünse de IQ seviyesi hakkında bilgi veren kısa zeka testini galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında en kısa zeka testinin sorusunu yanıtlayın ve IQ seviyenizin ortalamanın üzerinde olup olmadığını öğrenin.

Aldığınız Elmada Balmumu Var mı? Elma Testini Mutlaka Yapın

Balmumu testi hayati önem taşıyor! Marketten ya da pazardan satın aldığınız elmalarda balmumu var mı yok mu öğrenmek için balmumu testini yapmalısınız. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında satın aldığınız elmalarda balmumu olup olmadığını görebilir, eğer elmanız balmumu ile kaplıysa bu balmumundan kurtulmak için bir tarif bulabilirsiniz.

Hastalığını hiçe sayarak sevdiği kadınla evlendi

Ölümü göze alarak evlendi: 18 saatlik ‘evet’ Amerika Connecticut’ta Heather ile David Mosher çifti büyük aşk yaşıyordu.

Böbreklerinizin İyi Çalışmadığını Gösteren, Kesinlikle Dikkat Etmeniz Gereken 7 Belirti

Böbreklerinizin yeterli çalışmadığını gösteren belirtileri sizler için derledik… Bu maddelere çok dikkat etmelisiniz! İşte onlar…

Tüylerim Diken Diken Oldu - Münir Özkul’un Bilinmeyen Hikayesi

Nostalji Köşemizde Münir Özkul’un Bilinmeyen Hikayesi sizlerle.

Öpücük şekilleri ve anlamları

100'den fazla öpücük çeşidi olduğunu ve her birinin kendi duygularını ifade ettiğini biliyor musunuz?

Burcunuzun özelliklerini doğru kullanmanızı sağlayacak etkileyici tavsiyeler