ilgincbilgiler.com Logo


kedi Etiketli İçerikler

2378 gösterim,


Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Farklar

Kadınlar ve erkekler birbirlerinden gece ve gündüz kadar farklıdır. Sizin için seçtiğimiz 14 resmimizde esprili bir şekilde anlatılan maddeler sizce doğru mu? Ne dersiniz?

Bu Püf Noktaları ile Kıyafetlerinizi Yeni Gibi Yapacaksınız!

Kıyafetlerinizin eskiyen ya da lekelenen kısımlarını onarıp temizlemek için size şahane püf noktaları ve pratik bilgiler veriyoruz. Hazırsanız hemen kıyafetleri yenilemeye başlayalım!

Sigaraya Karşı Hazırlanmış Oldukça Etkileyici Reklam Afişleri

Sigaranın zararları ile ilgili şimdiye kadar yıllardır yazılıp çizilen şeylerden çok daha etkileyici olduğunu düşündüğümüz, birbirinden çarpıcı reklam afişlerini sizin için galerimizde derledik. Sizce en etkileyici olan kaç numaralı görsel?

Kuşlar dallara konmasın diye ağaçlara dikenli tel astılar!

İngiltere’nin Bristol kentinde, kuşların pahalı otomobillerin üzerine pislemesinin önüne geçmek için akıllara durgunluk veren bir yönteme başvuruldu. Kentin varlıklı kesiminin yaşadığı Clifton bölgesinde, ağaç dallarına ‘kuş savar dikenli teller’ asılarak kuşların buralara konması engellenmeye çalışıldı. Korkunç uygulama büyük tepki çekti.

Burçlara Göre Erkekleri Etkilemenin İpuçları

Burçlara göre erkekleri etkileme ve kendinize bağlama yollarını galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerimizde yer alan ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında, 12 ayrı burcun erkeklerini nasıl etkileyebileceğinizi öğrenebilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz.

Burcunuzun özelliklerini doğru kullanmanızı sağlayacak etkileyici tavsiyeler

En Yalancı Burç Hangisi?

Aman dikkat! Kimi insan mecbur kaldığı için yalan söyler, kimi insan yalan söylemeyi alışkanlık haline getirdiği için yalan söyler, kimisi beyaz yalanların kimseye zararı olmadığını düşünür. Burçlarla yalan arasındaki ilişkiyi öğrenmek için galerimizdeki ileri tuşuna basarak okuyabilirsiniz.

Yeteri Kadar Su İçmediğinizi Gösteren 8 Bulgu

İnsanoğlunun ikinci içtiği meşrubat olan su, sizce de hak ettiği ehemmiyeti görmüyor mu? Dünyaya ilk geldiğimizde ilk gıda kaynağımız olan anne sütüyle besleniriz. Geliştikçe ikinci içtiğimiz meşrubat ise sudur.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız. İleri tuşuna basarak yazıyı okuyabilirsiniz.

Dünya Bu Kadını Konuşuyor! 73 Yaşında İkiz Doğurdu

Hindistan’ın güneyindeki Andhra Pradesh eyaletinde yaşayan 73 yaşındaki kadın ikiz bebek doğurdu! Sadece 2 aylık tüp bebek tedavisinin ardından hamile kalan kadın, dünya basınında da gündem oldu.