Yeni Eklenenler

Yeni eklenen resim, video ve blog yazıları

Civcivleri Eğiten İlginç Adamlar

Ev doğru okudunuz! Videomuzda izleyeceğiniz iki kişi civcivleri bakın nasıl eğiterek kendilerine koşa koşa kendilerine gelmelerini sağlıyorlar....

Doğum Mucizesi Nasıl Gerçekleşir?

Başlı başına bir mucize olan doğumun nasıl gerçekleştiğini animasyon yardımıyla anlatan videoyu sizin için seçtik.

Kör Bıçaklara Değişik Bıçak Bileme Şekli

Yeteri kadar keskin olmayan bıçakla mutfakta işimiz zorlaşır. Biz de size değişik ve pratik bir bıçak bileme şekli gösteriyoruz. Bu ilginç yöntem sayesinde bıçakların hepsi keskin olacak!

Birkaç Dakikada Makyajla Erkeğe Dönüştü

Genç bir blogger kız, birkaç dakika içinde birkaç profesyonel makyaj darbesiyle bakın ne kadar başarılı bir şekilde nasıl erkeğe dönüşüyor. Gerçekten görülmeye değer...

Sorumlulukla İlgili Harika Bir Video

Durumları çok iyi olmayan bir ailenin zorluklarla başa çıkmaya çalışmasını ve küçük bir kızın tek başına sorumluluk almayı öğrenmesiyle ilgili yararlı bir videoyu sizin için seçtik.

Evde Doğal Islak Mendil Yapımı

Hazır alacağınız kimyasallarla dolu ıslak mendiller yerine, evde hazırlayabileceğiniz ıslak mendiller için ihtiyacınız olan malzemeler şu şekilde: bir adet kağıt havlu, hindistan cevizi yağı, vücut losyonu ve sıcak su. Bu malzemelerle ve bu kolay yöntemle siz de sevdikleriniz ve kendiniz için mis kokulu ve kullanışlı ıslak mendiller yapabilirsiniz.

Normal Doğum Nasıl Olur?

Doğum mucizesini bir de animasyon bir videoyla görmek ister misiniz? Sizin için normal doğumun nasıl gerçekleştiğine dair bir video seçtik.

Balık Nasıl Kolay Ayıklanır?

Balık en sağlıklı besinlerden birisi, ancak ayıklaması da bir o kadar bizi yoran bir şey. Sizin için seçtiğimiz videoda balık ayıklamanın kolay bir yöntemini görebilir ve artık daha çok balık yapıp yiyebilirsiniz.

Evde Wifi Sinyal Güçlendirici Nasıl Yapılır?

Teneke içecek kutusuyla evinizdeki wifi sinyal gücünü artırabileceğinizi biliyor muydunuz? Kolay anlatımlı videomuzda gösterilenleri uygulayarak siz de wifi sinyal gücünü daha da yükseltebilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Bilgiler

Günlük hayatımızda bize zor gelen ve anlık olarak canımızı sıkan bazı sorunları kolayca çözmenizi sağlayacak pratik bilgileri videomuzda sizinle paylaşıyoruz. Bu videoyu izledikten sonra hayatınız daha kolay olacak!

Bu Yöntemle Sarmalar İncecik Olacak

Yaprak sarmasının ince olanları makbuldür. Biz de sizin için pratik bir ince dolma sarma yöntemini anlatan video seçtik. Haydi siz de deneyin, sizin de yaprak dolmalarınız incecik olsun.

4 Hafta Süresince Her Gün 3 Litre Su İçen Kadın Bakın Ne Hale Geldi!

4 hafta yani 1 ay süresince, her gün 3 litre su içe kadın bakın bu süre sonunda nasıl görünüyor...

Değişik Balık Kesme Yöntemi

Az çok hepimiz balık nasıl kesilir biliyoruz. Biz de size videomuzda balığı kılçığından ayıran ve etli kısmını ortaya çıkaran pratik bir yöntem gösteriyoruz. Bu yöntemle harika balık dolmaları yapabilirsiniz.

İlginç Bir Ata Binme Yöntemi

Tatlı bir kız, bilinen ata binme yöntemlerini denemekten sıkılmış olsa gerek ki kendi kendine ilginç bir yöntem geliştirmiş. Siz nasıl buldunuz bu yöntemi?

En Değişik Ekmek Kesme Yöntemleri

Ekmekleri hep aynı şekilde kesmekten sıkıldıysanız ve sofranızda ekmeklerle değişik sunumlar hazırlamak istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz değişik ve ince ekmek kesme yöntemlerini mutlaka izleyin. Unutmayalım ki burada başrolde iyi ve keskin bir bıçak var!

Sigaranın Akciğerlerdeki İnanılmaz Etkisi!

Özellikle sigara içinler ve yakınlarının izlemesi gereken videoda, sigara içildiği takdirde ciğerlere ne olacağını ayrıntılarıyla görebilirsiniz. Sağlığınız için sigarayı hemen bırakın.

Yorgan 1 Dakikada Nasıl Değiştirilir?

Çoğu insanın üşendiği ve çok zahmetli bulduğu nevresime yorgan geçirme işlemini 1 dakika gibi kısa bir süreye indirmiş bu adamı izleyip onun tekniğini öğrenelim mi?

Otomatik Balık Avlama Makinesi

Balık avlama işini iyice profesyonel hale getirmiş olan balıkçılar bakın onlarca hatta yüzlerce balığı nasıl tutup, büyüklüklerine göre nasıl ayırıyorlar...

Kulak Temizlemenin En İlginç Yolu

Klasik kulak temizleme yöntemlerini unutun! Hem videomuzda izleyeceğiniz kulak temizleme yöntemine hem de sonuca çok şaşıracaksınız.

Annesine Neler Neler Anlatıyor

Minik ve tatlı bir bebek, kendisiyle sohbet eden annesine kendi dili döndüğünce tatlı tatlı karşılık veriyor ve kim bilir neler neler anlatıyor.

Hamileliğin Son Günlerinde Bebek

Videodaki anne adayının hamilelik döneminin son zamanlarında, doğumdan önceki günlerde çekilmiş videoda annenin karnındaki bebeğin ilginç harketleri izleyenleri şaşırtıyor.

İlk Çağdan Günümüze Kadının Değişimi

Kadınların ilk çağdan itibaren, günümüze kadar olan ilginç değişimi gösteren güzel bir çalışmayı anlatan videoyu sizin için seçtik. İzleyin ve değişimi görün.

Çocukluktan Yaşlılığa Bir Kadının Hayatı

Çocukluktan yaşlılığa kadar olan bir kadının koca bir hayatını ve yaşadıklarını, yapılmış olan bu güzel animasyonda izlemenizi tavsiye ederiz.

Köpekler, Çocuğu Dayaktan Böyle Kurtardı

Çocuğunu döver gibi yapan kızgın anne, elinde terlikle çocuğuna bağırıyor. Bakın bu esnada evdeki iki sevimli köpek, korkan çocuğu nasıl koruyor..

Sirkenin Çözdüğü İnatçı Sorunlar

Sirkeyi sadece salatalarda kullananlardansanız, sizin için seçtiğimiz videoya çok şaşıracaksınız! Sirkeyi evinizde yaşadığınız birçok sorunu çözmek ve eşyaları ayna gibi yapmak için kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Cevabı videomuzda.

Fırtınada Giden Gemide Olmayı Kim İster?

Fırtınaya yakalanıp dev dalgalarla boğuşan kargo gemisinin görüntülerini izlerken kendinizi geminin içinde hissedeceksiniz.

Evde Yapılan Suda Doğum Mucizesi

Evinde kurulan bir şişme havuz ile kendi evinde suda doğum yapan kadının yaşadıkları ve doğum sonrası yaşanılanların yer aldığı bu duygusal video sizi hem tebessüm ettirecek hem de duygulandıracak..

Balondan İlginç Telefon Kabı Yapımı

Şimdi size ilginç bir telefon kılıfı yapımını göstereceğiz. Haydi siz de beğendiğiniz renkte bir balon alın ve videomuzu izleyin!

Rus Doktorun Yeni Doğan Bebek Muayenesi

Rusya'da bir çocuk doktoru, yeni doğmuş bir bebeği muayene ediyor ve bebeği bol bol ağlatıyor.. Siz ne düşünüyorsunuz bu doktor muayenesi hakkında?

Ambalajlı Yatağın İçinden Çıkanlar Şok Etti!

Güvenip aldığımız yatakların yeni ambalajıyla evimize getirdiğimizde gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Peki bu yeni görünümlü yatakların gerçekten yeni olduğuna emin miyiz? Videomuzdaki yatağın içinden çıkanları görünce gözlerinize inanamayacaksınız!

Su Dolgulu Kumla Çarpıcı Deprem Deneyi!

İnşaatlarda kullanılan deniz kumunun, deprem karşısında binanın güvenliği açısından test edilmesini amaçlayan deney, karşı karşıya olduğumuz tehlikeyi gözler önüne seriyor.

Soğanı Dörde Bölüp Sirke Dökünce Bakın Neler Oluyor!

Yemeklere lezzet veren soğan, bakın bu kez dörde bölünüp üzerine sirke atıldığında, nasıl şaşırtıcı bir hal alıyor. Hemen mutfağa koşup denemek isteyeceksiniz!

Bitlenen Çocuk Saçını Temizleme Yöntemi

Çok deneyimlemek istemediğimiz ancak hepimizin çocukken en az bir kere yaşadığımız bitlenme durumunda yakınların ve çocukların saçı nasıl taranıp, bitlerden ayıklanır videomuzda görebilirsiniz.

Yetenekli Kız Koca Balığın Filetosunu Çabucak Çıkarttı

Kendisinden beklenmeyen bir beceriyle, sarışın kız bir dakika içinde, büyük balığın filetosunu çabucak çıkarttı ve etrafındakileri şaşırttı.

Sporcu Hamile Kadın Halter Kaldırıyor

Hamileliğinin son günlerinde olduğu belli olan hamile kadın, hiç korkmadan 98 kg ağırlığındaki halteri rahatlıkla kaldırıyor.

Bu Kızlar Sandalyesiz Nasıl Oturuyorlar?

Dört kız arkadaşın yaptıkları ilginç sandalye numarasının videosunu sizin için seçtik. Siz de arkadaşlarınızla bu numarayı deneyebilirsiniz.

İnanılmaz Bebek Mucizesi Videosu

Bebeğin oluşumundan doğumuna kadar olan süreci, animasyon bir film halinde harika bir şekilde anlatan video tek kelimeyle inanılmaz! Mutlaka izleyin..

Yavaş Çekimde İlginç Göz Hareketleri

Gün içinde birçok kez yaptığımız göz hareketlerini, yavaş çekimle görüntüleyen adam aslında bu hareketlerin yavaş çekimde ne kadar ilginç göründüğünü de göstermiş oldu.

İki Daireyi de Yamuk Mu Görüyorsunuz?

Videodaki iki ayrı boydaki daireyi, iki bulanık daire olarak mı görüyorsunuz? Tam olarak emin olmayın ve göz yanılmasını anlatan videomuzu mutlaka izleyin!

Krem Çikolatanın İçindeki Yağ Oranı Şaşırtıyor!

Çoğumuzun bayılarak yediği krem çikolataların içindeki yağ oranlarının ne kadar olduğunu biliyor musunuz? Bu yağ oranın fazlalığına dikkat çekmek isteyen bir adam, bu krem çikolata kavanozu ile şaşırtıcı bir deneye imza atıyor.

Videoyu Sonuna Kadar İzleyip Etrafa Bakın!

Videomuzda bir göz yanılması örneğini göreceksiniz. Videoyu sonuna kadar izleyip,sonrasında etrafa bakın.. Sonuç ne oldu?

Otobüs Koltukları Gözünüze Temiz mi Görünüyor?

İzleyeceğiniz bu videoda göreceklerinize inanamayacaksınız! Bir çoğumuzun her gün bindiği ilk bakışta temiz görünen otobüslerin koltukları bakın ne halde...

Yeni Neslin Müthiş Traktörü

Bilim kurgu filmlerdeki sahneler gerçek oluyor! Son teknolojiye sahip traktörler artık uzaktan kumanda ile sürülecek. Gelecekte traktörler otomatik olarak hareket ederek tarladaki işlerini kendi kendilerine halledecekler.

MRI Altında Doğum Videosu

Doğum mucizesine bir de böyle tanık olmak ister misiniz? MRI altındaki enteresan doğum videosunu sizin için seçtik.

İstiridyenin İçinden Çıkan Şeye Çok Şaşıracaksınız

İstiridyenin yakın plan çekilmesi sayesinde gördüğümüz görüntülerde istiridyenin içinden hiçte beklemediğimiz bir şey çıkıyor. Bu görüntülere çok şaşıracaksınız!

Makineye Dönüşmüş İşçi Kadın

Arka arkaya aynı işi yapan kadın işçi, adeta bir robot gibi çalışıyor. Bobin üretilen iş yerinde işler, bu kadın sayesinde gerçekten çok hızlı ilerliyor.

Hiç Görmediğiniz İlginç Balık Avlama Yöntemi

Alıştığımız balık avlama şekillerinden çok farklı olan bu ilginç balık tutma şeklini nasıl buldunuz? Çok seri bir şekilde balık tuttuğu kesin!

Karıncalardan Takım Çalışmasını Öğrenelim

Kendi ağırlıklarının birkaç katı olan yere düşmüş büyük sosisi karıncalar birleşerek, tek sıra halinde ve hep beraber taşımaya başlıyorlar. Takım çalışmasını çok iyi bilen karıncaların bu görüntüsüne şaşmamak içten değil.

Jelatin Şekerler Aslında Nasıl Üretiliyor?

Bazı jelatin şekerlerinin aslında nasıl üretildiği görüntülendi. Jelatin şekeri alırken içindekiler kısmına kesinlikle göz atın.

1000 Traktör Gücünde Yeni Nesil Traktör!

Adeta gelecekten gelen bu traktörün şoför kabini yok ve uzaktan kontrol edilebiliyor. Yeni nesil traktörün tek başına yaptıklarını videoda izleyin!

Cadde Ortasında İlginç Japon Tuvaleti

Japonya'da hayli işlek bir caddede yapılmış olan tuvalet gelişmiş özellikleriyle ve otomatik düğmeleriyle görenleri şaşırtıyor. Ne dersiniz, bu tuvalet bizde olsa sonuç ne olurdu?

Top Hangi Bardağın Altında?

Üç eli ve her elinin altında ters çevrilmiş bardaklar olan insan şeklindeki ilginç düzenek size topun hangi bardağın altında olduğunu soruyor.. Yani bir nevi '' Bul Karayı Al Parayı '' oyunu gibi. Topun nerede olduğunu tahmin edebilecek misin?

Dokununca Maviden Beyaza Dönen Pantolon

İstediğiniz zaman pantolonunuza dokununca rengini değiştirebileceğiniz bir kot pantolonunuz olmasını ister miydiniz? Bu kulağa çok ilginç gelen kot pantolon renk değişimini videomuzda izleyebilirsiniz.

Sıradışı Yumurta Haşlama Tekniğiyle Sarı Yumurta!

Sıradışı ve daha önce görmediğiniz bir yöntemle rafadan yumurtayı haşlıyorsunuz ve yumurtayı soyduğunuzda karşınıza alıştığınız beyaz yumurta çıkmıyor! Videoyu izleyin ve siz de bu efsane yöntemi öğrenip uygulayın!

2 Dakikada 5000 Yıllık Orta Doğu Tarihi

Yaklaşık olarak 2 dakika içinde, 5000 yıllık Orta Doğu tarihinde, Orta Doğu haritasında neler değiştiğini görebilirsiniz. Bu ilginç çalışmanın videosunu sizin için seçtik. Sizce de ilginç değil mi?

Sokak Ortasında İlginç Diş Beyazlatma Yöntemi

Hindistan'da yolun ortasında bir sokak dişçisi, müşterilerinin sararan dişlerini böyle beyazlatıyor. Şaşırmamak elde değil gerçekten.

50 Kilo Veren Adamın Şaşırtıcı Değişimi

Hayli kilolu olduğu gözlenen adamın 50 kiloya varan zayıflama sürecinde, yüzünde yaşadığı değişiklikleri çekmesiyle oluşturduğu ilginç videoyu sizin için seçtik.

Uçaktaki Tuvalet Atıkları Nereye Gidiyor? İzleyin Görün!

Uçaktaki Tuvalet Atıkları Nereye Gidiyor Hiç Merak Ettiniz Mi?

Geçmişten Günümüze Değişen Avrupa Haritası

İçinde Türkiye'nin de bulunduğu Avrupa haritasında geçmişten günümüze kaybedilen ve kazanılan topraklar sonucunda yaşanan tüm değişiklikleri görebilirsiniz.

Bebek Çamaşır Makinesine Girdi ve Yıkandı!

Etrafındakilerin dalgınlıkları sonucunda çamaşır makinesine giren çocuğun, makinede olduğunu öğrenen yakınları inanılmaz bir panik yaşıyor! Bu ilginç görüntüler videoya böyle yansıdı.

Dünyanın En Güçlü 10 Tankı

Dünyanın en güçlü 10 tankını sizler için derledik. Savaş alanlarının en güçlü silahları olan tanklar gerçekten düşmana korku salıyor.

At Deyip Geçmeyin, İzleyin...

Araya yerleştirdiği gizli kamera ile atını kaydetti. At yalnız kalınca bakın ne yapıyor!

Hayretle İzlenecek Bebek Muayenesi!

Rusya'da bir ortopedi doktorunun yeni doğan bir bebek üzerinde yaptığı muayene yöntemini izleyenler büyük şok yaşıyor. İlginçtir bu muayene esnasında ağlayan bebek doktorun kucağında ilginç bir şekilde de susuyor. Bu muayene Türkiye'de olsa siz nasıl tepki verirdiniz?

Annesinden Ayrılmak İstemeyen Yeni Doğmuş Bebek

Yeni doğmuş olan minicik bir bebek, gözleri kapalı olsa da annesinin kokusunu tanıyor ve onun yüzüne elleriyle sıkı sıkı sarılıyor ve başını dayıyor. Bu duygulandıran görüntüleri sizin için seçtik.

Fırtına, Binanın Dış Kaplamasını Elma Gibi Soydu

Sert esen fırtına, binanın dış cephe kaplamasını şaşırtıcı bir şekilde soydu. Bu ilginç görüntüleri sizin için seçtiğimiz videoda görebilirsiniz.

Çamaşır Makinesinde Kaybolan Çorapların Sırrı

Çamaşır makinesinde yıkanan çoraplar çamaşır makinesinin içinde işte böyle ortadan kalkıyor. Çoraplarınızı kaybettiyseniz bir de buraya bakmayı deneyin.

Kalem Pille Nasıl Ateş Yakılır?

Çakmak ya da kibrit kullanmadan kolayca kalem pille ateş yakmak ister misiniz? Kalem pil kullanarak ateş yakmanın kolay yöntemini videomuzdan izleyin ve siz de istediğinizde ateş yakın.

Dev Piton Yılanına Tasma Taktılar

Korkusuz oldukları her hallerinden belli olan iki sevimli çocuk, kocaman bir piton yılanına tasma takmışlar, çocuklar yılanı tasmasıyla gezdirmeye çıkartmışlar.

Efsane Dövme Çıkartma Yöntemi

Çıkmaz denilen dövmeleri lazer yardımıyla silen bu yöntem sayesinde, dövmelerini sildirmek isteyenler dövmeni birkaç dakika içinde sildirebilirler.

Ustura Midyesi (Sülünez) Nasıl Yakalanır

Ustura midyesi dar ve hafif kıvrık kabuklu bir yumuşakça türüdür. Sülünez de denilen bu yumuşakça türünün çok ilginç yakalanış yöntemini sizin için paylaşıyoruz.

Dünyanın En Tatlı İğne Yapan Doktoru

İğne olacak korkan ve ağlayan çocuklara birebir olan eğlenceli çocuk doktoru sizi de tebessüm ettirecek. Doktor eğlenceli şekilde çocuğu güldürerek çocuğun ayağına iğne yapıyor...

Yerde Yatan Kişiyi Sırta Almanın Pratik Yöntemi

Yine pratik ve ilginç bir bilgiyle karşınızdayız! Yerde yatan bir insanı seri bir şekilde sırtınızda taşımak istiyorsanız, bu pratik yöntemi kullanın. Bu yöntemi öğrenmek için hemen videomuza tıklayın.

İlginç Odun Kesme Makineleri

Farklı tasarımlara sahip odun kesme makineleri, kış şartlarında insanların hayatlarını oldukça kolaylaştırıyorlar ve onların işlerinin büyük bir kısmını üstleniyorlar.

Genital Bölge Nasıl Tıraş Edilir?

Kadınlar için genital bölgenin sağlıklı bir biçimde nasıl temizlenmesi gerektiğini detaylı bir şekilde anlatmış.

Kan Verirken Bunlara Dikkat Edin

Kan verirken yapılacak işlemi bilmenizde fayda var. Kan verme işleminde yapılacak işlemleri videoda çok güzel anlatılmış.

4 Tane 4 ile İstediğiniz Her Sayıyı Yazabilirsiniz

4 tane 4 kullanarak kaç tane farklı sayı yapabilirsiniz?

Başarıya Ulaşmanın 7 Yolu

Başarıya Ulaşmanın 7 Yolu; -Karar ver -Çok çalış -Tutumlu ol -Kendini geliştir -Hep hazır ol -Başkalarını öv -Dinlemeyi bil

Kapak Yuvarlandığında, A B C D E den Hangileri Zarar Görür Önce Tahmin Edip Videoyu Öyle İzleyin

Kendini Test et. Önce tahmin edin sonra izleyin.

Sinüzit İçin Burun Yıkama Yöntemi

Sinüzitten bu yöntem sayesinde kurtuluyor. Sinüzit iltihabı akıtmak bu yöntem ile çok kolaymış.

Çamaşır Makinesini Ne Kadar Doğru Kullanıyorsunuz?

Çamaşır makinesini kullanırken yaptığımız hataları Fatih BANK çok güzel şekilde anlatmış. Çamaşır makinesi bozulduğunda servis çağırmadan yapabileceğimiz işlemleri de videoda bulabilirsiniz.

Cam Kafes İçindeki Kadının Boz Ayı ile Mücadelesi

Çılgınlıkta sınır tanımayan insanlar son zamanların en çılgınca denemesini yaptılar. Cam kafesin içine giren kadın boz ayı ile karşılaşınca korku dolu anlar yaşadı. Sende böyle bir heyecan yaşamak ister miydin?

Kulak çubuğu kullanmanın zararları!

Kulak çubuğu kullanmak ne kadar yararlı?

Göbek Nasıl Hızlı Eritilir? Karın Yağlarını Eritmek İçin 14 Öneri

Göbek yağlarından kurtulmak istiyorsanız karın yağlarını eritme önerilerini sizler için derledik. Daha fazla video için Genç ve Fit kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Araba Koltuk ve Tavan Döşemesi Nasıl Temizlenir?

Araba koltuk ve tavan döşemesi nasıl temizlenir? Arabanızın iç döşemesini temizlemek istiyorsanız bu videoyu izleyebilirsiniz.

Akü Bitmişse Ne Yapılması Gerekir?

Aracınızın aküsü bittiyse aracınızı yeniden çalıştırabilmek için neler yapmanız gerekiyor? Akü takviyesinde dikkat edilmesi gereken kurallar nelerdir? Bu sorunların cevabını videoda bulabilirsiniz.

Kırık Bir Diş Nasıl Tedavi Edilir?

Özellikle ön dişlerin kırılmasına zaman zaman rastlayabiliyoruz. Peki diş kırıldığı zaman nasıl tedavi edilir biliyor musunuz? Sizin için seçtiğimiz kolay anlatımlı videoda, ön kısımdaki kırılan bir diş çeşitli işlemler sonunda eski haline çevriliyor. Videomuzu izleyerek bu işlemleri adım adım görebilirsiniz.

Diş Macunu İle Oje Nasıl Çıkar?

Daha önce hiç diş macununu aseton gibi kullanıp, ojelerinizi çıkardınız mı? Evet diş macun ile oje çıkarabilirsiniz, yanlış duymadınız. Kolay anlatımlı videomuzu izleyerek diş macunu ile manikür çıkarma yolunu öğrenebilir ve aseton kullanmayı bırakabilirsiniz.

Beynimizin Hangi Tarafını Daha Aktif Kullanıyoruz?

Elinizi kapattığınız zamanki parmak hareketlerinize göre beyninizi nasıl kullandığınızı anlayabilir, karakter analizini görebilirsiniz. Sizin seçtiğimiz ilginç videoyu izleyerek nasıl bir karaktere sahip oluğunuzu görüp aradaki benzerlikleri bulabilirsiniz. Haydi başlayın o zaman!

Fayans Araları Nasıl Beyazlatılır

Banyo ve mutfaktaki sararmış fayans araları nasıl temizlenir öğrenmek ister misiniz? Banyo ve mutfağınızı parlatacak ve mis gibi yapacak temizlik sırlarını sizin için hazırladığımız kolay anlatımlı videoda bulabilirsiniz.

Ocaktaki Yağ ve Kir Lekeleri Nasıl Çıkar?

Hem ocaktaki hem de diğer mutfak yüzeylerinde bulunan kurumuş ve yapışmış kir ve yağ lekelerini çıkarmak için ne yapmak gerek diye soranlar için harika bir video seçtik. Bu videoyu izleyerek ocaklarınızı bembeyaz yapabilir, mutfak yüzeylerinde yapışmış yağ ve kir lekelerini temizleyebilirsiniz.

Tıkanmış Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkanan lavabolar için artık canınızı sıkmaya gerek kalmadı. Sizin için seçtiğimiz kolay anlatımlı videomuzu izleyerek mutfak ve banyodaki tıkanan lavabolarınızı açabilir ve onları tertemiz yapabilirsiniz. Pırıl pırıl bir lavabo için videoya tıklayın.

Bebek Nasıl Yıkanır

Yeni doğmuş tatlı bir bebeği bir kliniğe getiren ailesi, bebeklerini bir uzmana emanet ediyor ve klinik çalışanı da sevimli bebeği suyun altına sokup dikkatlice yıkamaya başlıyor. Bebek nasıl yıkanır diyenler için oldukça yararlı olacak bu videoyu izleyerek siz de bu sevimli bebeğin banyosunu görebilirsiniz.

Isıtıcıdaki Kireç Nasıl Giderilir?

Evlerde kullandığımız su ısıtıcısı yani kettle'da biriken kireç nasıl giderilir sorusunun yanıtını veren videoyu sizin için seçtik. Kolay anlatımlı videoda anlatılanları adım adım uygulayarak siz de tencere ve su ısıtıcı - kettle içinde biriken kireçten kurtulabilir, onları pırıl pırıl yapabilirsiniz.

Karıncalar İçin Ne Yapılabilir

Evdeki sinek ve karıncaları uzaklaştırmak için neler yapabilirim diye soranlar için oldukça etkili bir karınca ilacı yapıyoruz. Kolay anlatımlı videomuzu izleyerek siz de evinizdeki sivri sinek ve karıncaları uzaklaştırabilirsiniz.

Bir Tencere Fabrikası Nasıl Çalışır?

Her gün evimizde birbirinden güzel yemekler pişirdiğimiz tencereler nasıl üretiliyor biliyor musunuz? Sizler için bir tencere fabrikasının işleyişini ve faaliyetlerini detaylı bir şekilde anlatan bir video seçtik. Mutfaklarımızdaki o marifetli tencereler bakın nasıl üretiliyor...

Zebra Perde Nasıl Temizlenir?

Son yıllarda hem mutfakta hem de evin diğer odalarında sıkça tercih edilen zebra perde modası ile birlikte zebra perde nasıl temizlenir sorusu gündeme geldi. Biz de sizin için zebra perdenin nasıl temizlendiğini anlatan kolay anlatımlı bir video hazırladık.

Evde Yapılabilen Pratik Öksürük Çayı

Hem kış ayında hem de mevsim geçişlerinde sıkça karşılaştığımız öksürükleri durdurmak için öksürük şurupları işe yaramadığı zaman kullanabileceğiniz bir öksürük çayı tarifini anlatan kolay anlatımlı videoyu sizin için seçtik. Bu videodaki tarifi uygulayarak

Biberonla Süt İçen Uslu Kedi

Sahibinin kendisine mama hazırlamasını büyük bir sabırla bekleyen sevimli yavru kedi, sahibinin kendisine biberon vermesiyle onu sıkı sıkı tutup karnını doyuruyor. Bu sevimli yavru kedinin videosunu izlemek için tıklayın.

Kırılan Anahtar Nasıl Çıkar?

Kapının kilidini anahtar ile çevirirken içinde kalıp kırılan anahtar nasıl çıkartılır diye soranlar için çok faydalı olacak bir video seçtik. Kırılan anahtarı çıkarmanın iki ayrı yolunu kolay anlatımlı videomuzda izleyebilir ve kırılmış anahtarı kilitten çıkarma yollarını öğrenebilirsiniz.