Yeni Videolar

Son Eklenen Videolar

Genital Bölge Nasıl Tıraş Edilir?

Kadınlar için genital bölgenin sağlıklı bir biçimde nasıl temizlenmesi gerektiğini detaylı bir şekilde anlatmış.

Kırık Bir Diş Nasıl Tedavi Edilir?

Özellikle ön dişlerin kırılmasına zaman zaman rastlayabiliyoruz. Peki diş kırıldığı zaman nasıl tedavi edilir biliyor musunuz? Sizin için seçtiğimiz kolay anlatımlı videoda, ön kısımdaki kırılan bir diş çeşitli işlemler sonunda eski haline çevriliyor. Videomuzu izleyerek bu işlemleri adım adım görebilirsiniz.

Diş Macunu İle Oje Nasıl Çıkar?

Daha önce hiç diş macununu aseton gibi kullanıp, ojelerinizi çıkardınız mı? Evet diş macun ile oje çıkarabilirsiniz, yanlış duymadınız. Kolay anlatımlı videomuzu izleyerek diş macunu ile manikür çıkarma yolunu öğrenebilir ve aseton kullanmayı bırakabilirsiniz.

Beynimizin Hangi Tarafını Daha Aktif Kullanıyoruz?

Elinizi kapattığınız zamanki parmak hareketlerinize göre beyninizi nasıl kullandığınızı anlayabilir, karakter analizini görebilirsiniz. Sizin seçtiğimiz ilginç videoyu izleyerek nasıl bir karaktere sahip oluğunuzu görüp aradaki benzerlikleri bulabilirsiniz. Haydi başlayın o zaman!

Fayans Araları Nasıl Beyazlatılır

Banyo ve mutfaktaki sararmış fayans araları nasıl temizlenir öğrenmek ister misiniz? Banyo ve mutfağınızı parlatacak ve mis gibi yapacak temizlik sırlarını sizin için hazırladığımız kolay anlatımlı videoda bulabilirsiniz.

Ocaktaki Yağ ve Kir Lekeleri Nasıl Çıkar?

Hem ocaktaki hem de diğer mutfak yüzeylerinde bulunan kurumuş ve yapışmış kir ve yağ lekelerini çıkarmak için ne yapmak gerek diye soranlar için harika bir video seçtik. Bu videoyu izleyerek ocaklarınızı bembeyaz yapabilir, mutfak yüzeylerinde yapışmış yağ ve kir lekelerini temizleyebilirsiniz.

Tıkanmış Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkanan lavabolar için artık canınızı sıkmaya gerek kalmadı. Sizin için seçtiğimiz kolay anlatımlı videomuzu izleyerek mutfak ve banyodaki tıkanan lavabolarınızı açabilir ve onları tertemiz yapabilirsiniz. Pırıl pırıl bir lavabo için videoya tıklayın.

Bebek Nasıl Yıkanır

Yeni doğmuş tatlı bir bebeği bir kliniğe getiren ailesi, bebeklerini bir uzmana emanet ediyor ve klinik çalışanı da sevimli bebeği suyun altına sokup dikkatlice yıkamaya başlıyor. Bebek nasıl yıkanır diyenler için oldukça yararlı olacak bu videoyu izleyerek siz de bu sevimli bebeğin banyosunu görebilirsiniz.

Isıtıcıdaki Kireç Nasıl Giderilir?

Evlerde kullandığımız su ısıtıcısı yani kettle'da biriken kireç nasıl giderilir sorusunun yanıtını veren videoyu sizin için seçtik. Kolay anlatımlı videoda anlatılanları adım adım uygulayarak siz de tencere ve su ısıtıcı - kettle içinde biriken kireçten kurtulabilir, onları pırıl pırıl yapabilirsiniz.

Karıncalar İçin Ne Yapılabilir

Evdeki sinek ve karıncaları uzaklaştırmak için neler yapabilirim diye soranlar için oldukça etkili bir karınca ilacı yapıyoruz. Kolay anlatımlı videomuzu izleyerek siz de evinizdeki sivri sinek ve karıncaları uzaklaştırabilirsiniz.

Bir Tencere Fabrikası Nasıl Çalışır?

Her gün evimizde birbirinden güzel yemekler pişirdiğimiz tencereler nasıl üretiliyor biliyor musunuz? Sizler için bir tencere fabrikasının işleyişini ve faaliyetlerini detaylı bir şekilde anlatan bir video seçtik. Mutfaklarımızdaki o marifetli tencereler bakın nasıl üretiliyor...

Zebra Perde Nasıl Temizlenir?

Son yıllarda hem mutfakta hem de evin diğer odalarında sıkça tercih edilen zebra perde modası ile birlikte zebra perde nasıl temizlenir sorusu gündeme geldi. Biz de sizin için zebra perdenin nasıl temizlendiğini anlatan kolay anlatımlı bir video hazırladık.

Evde Yapılabilen Pratik Öksürük Çayı

Hem kış ayında hem de mevsim geçişlerinde sıkça karşılaştığımız öksürükleri durdurmak için öksürük şurupları işe yaramadığı zaman kullanabileceğiniz bir öksürük çayı tarifini anlatan kolay anlatımlı videoyu sizin için seçtik. Bu videodaki tarifi uygulayarak

Biberonla Süt İçen Uslu Kedi

Sahibinin kendisine mama hazırlamasını büyük bir sabırla bekleyen sevimli yavru kedi, sahibinin kendisine biberon vermesiyle onu sıkı sıkı tutup karnını doyuruyor. Bu sevimli yavru kedinin videosunu izlemek için tıklayın.

Kırılan Anahtar Nasıl Çıkar?

Kapının kilidini anahtar ile çevirirken içinde kalıp kırılan anahtar nasıl çıkartılır diye soranlar için çok faydalı olacak bir video seçtik. Kırılan anahtarı çıkarmanın iki ayrı yolunu kolay anlatımlı videomuzda izleyebilir ve kırılmış anahtarı kilitten çıkarma yollarını öğrenebilirsiniz.

Evinizde Tıraş Köpüğü İle Harikalar Yaratın

Evinizi tıraş köpüğü ile tertemiz yapabileceğinizi ve sorunları onunla halledebileceğinizi biliyor musunuz? Tıraş köpüğünün lekeler karşısındaki şaşırtıcı etkisini, sizin için seçtiğimiz kolay anlatımlı videoda izleyebilirsiniz. Sizin de eviniz pırıl pırıl parlasın.

Balgam Söktürücü Tarif

Şiddetli öksürüğe neden olan boğazda balgam birikimi ile başlayan balgam sorunu yaşam kalitesini oldukça düşüren bir sağlık problemidir. Sizin için seçtiğimiz videoda boğazdaki balgamı söktürmek için doğal bir çözüm sunuyoruz. Videomuzu izleyerek siz de bu yöntemi kendiniz ve sevdikleriniz için kullanabilirsiniz.

Sigara Değince Öksüren Akciğer Küllük

Sigara içenleri sigarayı bırakmaya teşvik etmek için yapılan akciğer şeklindeki 'öksüren küllük' görenleri hayrete düşürüyor. Çünkü bu değişik küllüğe sigara koymak istediğiniz de küllükten aynı insan öksürüğüne benzer sesler çıkmaya başlıyor. Sigarayı bıraktırmayı amaçlayan bu küllük bakalım amacına ulaşacak mı...

Balıkla Peynir Birlikte Yenir mi?

'Balık ve peynir bir arada yenmez' inanışı halk arasında yıllardır süregelen bir inanıştır. Ancak uzmanlar bazı durumlar haricinde bu zehirlenme halinin pek de doğru olmadığını söylüyorlar. Bakın ne zaman süt ürünleri ile balık bir arada yenir, ne zaman yenmez. Videomuzu izleyin ve işin aslını öğrenin.

Tavaya Sinen Balık Kokusu Nasıl Geçer

Balık yaptıktan sonra tavaya sinmiş olan keskin balık kokusu nasıl geçirilir biliyor musunuz? Pratik çözümlerin anlatıldığı programın bu kısmını içeren videoyu izleyerek, tavanızdaki balık kokusunu zahmetsiz bir şekilde çıkarabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Doğalgaz Faturası Nasıl Düşürülür

Son zamanlardaki zamlardan sonra iyice cep yakan doğal gaz faturası nasıl düşürülür diye soran üyelerimiz için oldukça yararlı bir video seçtik. Doğalgaz faturasını düşürme yollarının anlatıldığı videomuzu izleyerek siz de tasarruf yapabilir ve fatura tutarınızı düşürebilirsiniz.

Fayans Araları Nasıl Temizlenir

Ev hanımlarına yardımcı olacak temizlik bilgilerinin paylaşıldığı programda Halk Sağlığı Danışmanı olan bir doktor, fayans aralarının nasıl hijyenik bir şekilde temizlenebileceğine dair ev hanımlarına harika tüyolar veriyor. Videomuzu izleyerek siz de evinizde uygulayabileceğiniz temizlik fikirlerini öğrenebilirsiniz.

CD ile El Yapımı Vantilatör Nasıl Yapılır?

Teknolojideki gelişmeler henüz bu kadar hızlı değilken kullanılan eski CD'leri değerlendirmek isteyenler için bir el yapımı vantilatör yapımı videosu seçtik. Bu harika kendin yap vantilatörü birkaç dakikada kendiniz yapabilir ve sıcak havalarda serinlemek için kullanabilirsiniz.

Tırnaktaki Beyaz Lekeler Ne Anlama Gelir?

Tırnak görünümü, bize vücut sağlığı ile ilgili ipuçları veriyor. Tırnakların beyaz olması, dikine ya da yatay çizgilerin olması bazı hastalıkların habercisi olabilir. Tırnak sağlığı ile ilgili önemli bilgilerin yer aldığı videoyu sizin için seçtik. Siz de izleyip tırnaklarınız ve vücut sağlığınız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Damar Tıkanıklığı İçin Harika Tarif

Damar tıkanıklığı yaşadığınızda doktor tavsiyelerinin yanında size vereceğimiz doğal karışımı uygulayın ve sağlığınızı geri kazanın. Evdeki malzemeler ile hazırlayıp içebileceğiniz bu doğal kür sayesinde damarlarınızda tıkanma sorunu azalıp yok olacaktır. Videomuzu izleyin.

Kulak Nasıl Temizlenmeli?

Kulakta biriken kiri almak için nasıl bir yöntem izlenmelidir? Kulak kirini temizlemek için pamuklu kulak çubuklarını kullanmak sağlıklı mıdır? Tüm bu soruların yanıtını bulabileceğiniz, uzman görüşünün de yer aldığı kolay anlatımlı videoyu sizin için seçtik. İzleyip doğru kulak kiri temizleme yöntemi konusunda bilinçlenebilirsiniz.

Mide Katlama Yöntemi İle Dikişsiz Zayıflama

Mide küçültme ve mide kelepçesi ameliyatlarının tersine neşter ve dikişsiz olan mide katlama yöntemi denilen bir zayıflatma yöntemi daha çıktı! Çok yeni olan bu zayıflama metodu sayesinde ameliyatsız ve neştersiz olarak sonuç alınabiliyor. Videomuzda bu şaşırtıcı ve etkili yöntemi izleyebilirsiniz.

Hollywood Yıldızı Kemik Çorbası ile Genç Kalıyor

Hollywood'un ünlü yıldızı Salma Hayek yıllar geçse de hala oldukça genç ve güzel. Sırrını soranlara ise verdiği yanıtla herkesi şaşırtıyor. Salma Hayek genç görünümünü kemik suyu çorbasına borçlu. Bakın kemik çorbasının genç kalmaya etkileri neler ve çorbayı nasıl pişirmek gerek. Videomuzu izleyin.

Ocak Gözleri Nasıl Temizlenir?

Kirden ve yağdan tıkanan ocak gözlerini temizlemek aslında sandığınız kadar zor değil. Bir ev hanımının en doğal haliyle evindeki ocak gözlerini temizleme şeklini anlatan bu kolay anlatımlı videoyu izleyerek siz de artık ocak gözlerini pırıl pırıl yapabilirsiniz.

Mide Yanması - Reflü Nasıl Geçer?

Son yıllarda sık sık karşılaşılan reflü ve halk arasındaki adı ile mide yanması problemi olanlar ve aynı zamanda hamile olup ilaç kullanamayanlar için uzman doktor eşliğinde verilen tavsiye, herkese çare olacak. Kolay anlatımlı videomuzu izleyerek siz de bu kolay ve etkili yöntemi öğrenebilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Çözümler

Ataşla sütyen askılarını gizleme, kolay kravat bağlama, tek başına bilezik takmak gibi günlük hayatta size yardımcı olacak birçok soruna harika pratik çözümler sunan kolay anlatımlı videoyu sizin için seçtik. Videoyu izleyerek ufak sorunlar için canınızı sıkmak yerine hepsini bir bir çözün..

Saç Kurutma Makinesinin Başardıklarına İnanamayacaksınız!

Saç kurutma makinesini sadece saçlarınızı kurutmak için kullanıyorsanız, çok şey kaçırıyorsunuz! Saç kurutma makinesi evinizdeki birçok problemi saniyeler içinde çözebilir ve evinizi temizlemenize yardımcı olur. Saç kurutma makinesinin birçok marifetini görebileceğiniz videomuzu mutlaka izleyin!

Öksürük ve Bronşiti İyileştiren Kür Hazırlanışı

Bronşit ve öksürük gibi en çok karşılaşılan soğuk algınlığı belirtilerinden müzdarip olan okurlarımız için bir uzman tarafından tarif edilen ve öksürük ile bronşiti geçirecek harika bir karışım tarifi veriyoruz! Bu şifa olacak doğal yöntemi öğrenmek için, sizin için seçtiğimiz kolay anlatımlı videomuza tıklayabilirsiniz.