Yeni Videolar

Son Eklenen Videolar

Civcivleri Eğiten İlginç Adamlar

Ev doğru okudunuz! Videomuzda izleyeceğiniz iki kişi civcivleri bakın nasıl eğiterek kendilerine koşa koşa kendilerine gelmelerini sağlıyorlar....

Doğum Mucizesi Nasıl Gerçekleşir?

Başlı başına bir mucize olan doğumun nasıl gerçekleştiğini animasyon yardımıyla anlatan videoyu sizin için seçtik.

Kör Bıçaklara Değişik Bıçak Bileme Şekli

Yeteri kadar keskin olmayan bıçakla mutfakta işimiz zorlaşır. Biz de size değişik ve pratik bir bıçak bileme şekli gösteriyoruz. Bu ilginç yöntem sayesinde bıçakların hepsi keskin olacak!

Birkaç Dakikada Makyajla Erkeğe Dönüştü

Genç bir blogger kız, birkaç dakika içinde birkaç profesyonel makyaj darbesiyle bakın ne kadar başarılı bir şekilde nasıl erkeğe dönüşüyor. Gerçekten görülmeye değer...

Sorumlulukla İlgili Harika Bir Video

Durumları çok iyi olmayan bir ailenin zorluklarla başa çıkmaya çalışmasını ve küçük bir kızın tek başına sorumluluk almayı öğrenmesiyle ilgili yararlı bir videoyu sizin için seçtik.

Evde Doğal Islak Mendil Yapımı

Hazır alacağınız kimyasallarla dolu ıslak mendiller yerine, evde hazırlayabileceğiniz ıslak mendiller için ihtiyacınız olan malzemeler şu şekilde: bir adet kağıt havlu, hindistan cevizi yağı, vücut losyonu ve sıcak su. Bu malzemelerle ve bu kolay yöntemle siz de sevdikleriniz ve kendiniz için mis kokulu ve kullanışlı ıslak mendiller yapabilirsiniz.

Normal Doğum Nasıl Olur?

Doğum mucizesini bir de animasyon bir videoyla görmek ister misiniz? Sizin için normal doğumun nasıl gerçekleştiğine dair bir video seçtik.

Balık Nasıl Kolay Ayıklanır?

Balık en sağlıklı besinlerden birisi, ancak ayıklaması da bir o kadar bizi yoran bir şey. Sizin için seçtiğimiz videoda balık ayıklamanın kolay bir yöntemini görebilir ve artık daha çok balık yapıp yiyebilirsiniz.

Evde Wifi Sinyal Güçlendirici Nasıl Yapılır?

Teneke içecek kutusuyla evinizdeki wifi sinyal gücünü artırabileceğinizi biliyor muydunuz? Kolay anlatımlı videomuzda gösterilenleri uygulayarak siz de wifi sinyal gücünü daha da yükseltebilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Bilgiler

Günlük hayatımızda bize zor gelen ve anlık olarak canımızı sıkan bazı sorunları kolayca çözmenizi sağlayacak pratik bilgileri videomuzda sizinle paylaşıyoruz. Bu videoyu izledikten sonra hayatınız daha kolay olacak!

Bu Yöntemle Sarmalar İncecik Olacak

Yaprak sarmasının ince olanları makbuldür. Biz de sizin için pratik bir ince dolma sarma yöntemini anlatan video seçtik. Haydi siz de deneyin, sizin de yaprak dolmalarınız incecik olsun.

4 Hafta Süresince Her Gün 3 Litre Su İçen Kadın Bakın Ne Hale Geldi!

4 hafta yani 1 ay süresince, her gün 3 litre su içe kadın bakın bu süre sonunda nasıl görünüyor...

Değişik Balık Kesme Yöntemi

Az çok hepimiz balık nasıl kesilir biliyoruz. Biz de size videomuzda balığı kılçığından ayıran ve etli kısmını ortaya çıkaran pratik bir yöntem gösteriyoruz. Bu yöntemle harika balık dolmaları yapabilirsiniz.

İlginç Bir Ata Binme Yöntemi

Tatlı bir kız, bilinen ata binme yöntemlerini denemekten sıkılmış olsa gerek ki kendi kendine ilginç bir yöntem geliştirmiş. Siz nasıl buldunuz bu yöntemi?

En Değişik Ekmek Kesme Yöntemleri

Ekmekleri hep aynı şekilde kesmekten sıkıldıysanız ve sofranızda ekmeklerle değişik sunumlar hazırlamak istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz değişik ve ince ekmek kesme yöntemlerini mutlaka izleyin. Unutmayalım ki burada başrolde iyi ve keskin bir bıçak var!

Sigaranın Akciğerlerdeki İnanılmaz Etkisi!

Özellikle sigara içinler ve yakınlarının izlemesi gereken videoda, sigara içildiği takdirde ciğerlere ne olacağını ayrıntılarıyla görebilirsiniz. Sağlığınız için sigarayı hemen bırakın.

Yorgan 1 Dakikada Nasıl Değiştirilir?

Çoğu insanın üşendiği ve çok zahmetli bulduğu nevresime yorgan geçirme işlemini 1 dakika gibi kısa bir süreye indirmiş bu adamı izleyip onun tekniğini öğrenelim mi?

Otomatik Balık Avlama Makinesi

Balık avlama işini iyice profesyonel hale getirmiş olan balıkçılar bakın onlarca hatta yüzlerce balığı nasıl tutup, büyüklüklerine göre nasıl ayırıyorlar...

Kulak Temizlemenin En İlginç Yolu

Klasik kulak temizleme yöntemlerini unutun! Hem videomuzda izleyeceğiniz kulak temizleme yöntemine hem de sonuca çok şaşıracaksınız.

Annesine Neler Neler Anlatıyor

Minik ve tatlı bir bebek, kendisiyle sohbet eden annesine kendi dili döndüğünce tatlı tatlı karşılık veriyor ve kim bilir neler neler anlatıyor.

Hamileliğin Son Günlerinde Bebek

Videodaki anne adayının hamilelik döneminin son zamanlarında, doğumdan önceki günlerde çekilmiş videoda annenin karnındaki bebeğin ilginç harketleri izleyenleri şaşırtıyor.

İlk Çağdan Günümüze Kadının Değişimi

Kadınların ilk çağdan itibaren, günümüze kadar olan ilginç değişimi gösteren güzel bir çalışmayı anlatan videoyu sizin için seçtik. İzleyin ve değişimi görün.

Çocukluktan Yaşlılığa Bir Kadının Hayatı

Çocukluktan yaşlılığa kadar olan bir kadının koca bir hayatını ve yaşadıklarını, yapılmış olan bu güzel animasyonda izlemenizi tavsiye ederiz.

Köpekler, Çocuğu Dayaktan Böyle Kurtardı

Çocuğunu döver gibi yapan kızgın anne, elinde terlikle çocuğuna bağırıyor. Bakın bu esnada evdeki iki sevimli köpek, korkan çocuğu nasıl koruyor..

Sirkenin Çözdüğü İnatçı Sorunlar

Sirkeyi sadece salatalarda kullananlardansanız, sizin için seçtiğimiz videoya çok şaşıracaksınız! Sirkeyi evinizde yaşadığınız birçok sorunu çözmek ve eşyaları ayna gibi yapmak için kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Cevabı videomuzda.

Fırtınada Giden Gemide Olmayı Kim İster?

Fırtınaya yakalanıp dev dalgalarla boğuşan kargo gemisinin görüntülerini izlerken kendinizi geminin içinde hissedeceksiniz.

Evde Yapılan Suda Doğum Mucizesi

Evinde kurulan bir şişme havuz ile kendi evinde suda doğum yapan kadının yaşadıkları ve doğum sonrası yaşanılanların yer aldığı bu duygusal video sizi hem tebessüm ettirecek hem de duygulandıracak..

Balondan İlginç Telefon Kabı Yapımı

Şimdi size ilginç bir telefon kılıfı yapımını göstereceğiz. Haydi siz de beğendiğiniz renkte bir balon alın ve videomuzu izleyin!

Rus Doktorun Yeni Doğan Bebek Muayenesi

Rusya'da bir çocuk doktoru, yeni doğmuş bir bebeği muayene ediyor ve bebeği bol bol ağlatıyor.. Siz ne düşünüyorsunuz bu doktor muayenesi hakkında?

Ambalajlı Yatağın İçinden Çıkanlar Şok Etti!

Güvenip aldığımız yatakların yeni ambalajıyla evimize getirdiğimizde gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Peki bu yeni görünümlü yatakların gerçekten yeni olduğuna emin miyiz? Videomuzdaki yatağın içinden çıkanları görünce gözlerinize inanamayacaksınız!

Su Dolgulu Kumla Çarpıcı Deprem Deneyi!

İnşaatlarda kullanılan deniz kumunun, deprem karşısında binanın güvenliği açısından test edilmesini amaçlayan deney, karşı karşıya olduğumuz tehlikeyi gözler önüne seriyor.

Soğanı Dörde Bölüp Sirke Dökünce Bakın Neler Oluyor!

Yemeklere lezzet veren soğan, bakın bu kez dörde bölünüp üzerine sirke atıldığında, nasıl şaşırtıcı bir hal alıyor. Hemen mutfağa koşup denemek isteyeceksiniz!

Bitlenen Çocuk Saçını Temizleme Yöntemi

Çok deneyimlemek istemediğimiz ancak hepimizin çocukken en az bir kere yaşadığımız bitlenme durumunda yakınların ve çocukların saçı nasıl taranıp, bitlerden ayıklanır videomuzda görebilirsiniz.