ilgincbilgiler.com Logo


hamilelik Etiketli İçerikler

965 gösterim,


Hamileliğin Son Günlerinde Bebek

Videodaki anne adayının hamilelik döneminin son zamanlarında, doğumdan önceki günlerde çekilmiş videoda annenin karnındaki bebeğin ilginç harketleri izleyenleri şaşırtıyor.

Evde Yapılan Suda Doğum Mucizesi

Evinde kurulan bir şişme havuz ile kendi evinde suda doğum yapan kadının yaşadıkları ve doğum sonrası yaşanılanların yer aldığı bu duygusal video sizi hem tebessüm ettirecek hem de duygulandıracak..

Rus Doktorun Yeni Doğan Bebek Muayenesi

Rusya'da bir çocuk doktoru, yeni doğmuş bir bebeği muayene ediyor ve bebeği bol bol ağlatıyor.. Siz ne düşünüyorsunuz bu doktor muayenesi hakkında?

Sporcu Hamile Kadın Halter Kaldırıyor

Hamileliğinin son günlerinde olduğu belli olan hamile kadın, hiç korkmadan 98 kg ağırlığındaki halteri rahatlıkla kaldırıyor.

İnanılmaz Bebek Mucizesi Videosu

Bebeğin oluşumundan doğumuna kadar olan süreci, animasyon bir film halinde harika bir şekilde anlatan video tek kelimeyle inanılmaz! Mutlaka izleyin..

MRI Altında Doğum Videosu

Doğum mucizesine bir de böyle tanık olmak ister misiniz? MRI altındaki enteresan doğum videosunu sizin için seçtik.

Annesinden Ayrılmak İstemeyen Yeni Doğmuş Bebek

Yeni doğmuş olan minicik bir bebek, gözleri kapalı olsa da annesinin kokusunu tanıyor ve onun yüzüne elleriyle sıkı sıkı sarılıyor ve başını dayıyor. Bu duygulandıran görüntüleri sizin için seçtik.

Doğum Saatler Kala...

Doğumuna günler kalan hamile kadının büyümüş karnındaki ilginç hareketlenmeler sizi çok şaşırtacak. Bu görüntü başlı başına bir mucize görüntüsü...

Doğum Sancısı Çeken Erkekler!

Kadınların yaşadığı doğum sancısını biraz olsun yaşamak isteyen erkekler, suni doğum sancısı ile kıvranmaya başlıyor. Keşke her erkek kadınların çektiklerini az da olsa hissedebilselerdi.

Ana Karnındaki Bebek Dile Gelirse

Uzun hamilelik döneminden sonra , hamile anneler bebeklerini sabırla bekleyip kucaklarına almak isterler. Peki bu 9 aylık süre içinde ana karnındaki bebekler ne hissederler ve nasıl hareket ederler? Bu merak edilen davranışları anlatan güzel bir animasyon videosunu sizin için seçtik.