Cinler Neden Çarpar, Cin Çarpmasının Belirtileri Nelerdir?

Cinler insanları çoğu zaman cezalandırmak amacıyla çarparlar. İnsanlar farkında olmadan cinlere eziyet edebilir, hatta farkında olmadan cinleri öldürrebilir. Cinlerde bunun kasten yapıldığını zannederek kişiyi cezalandırır.

See Evil 3

İnsanlar cinlere nasıl zarar verir: Cinlerin yaşadığı yerler olan ıssız yerlerde işemek cinlerin insanları cezalandır nedenlerinden biridir. Ayrıca kara kedi, akrep, yılan, köpeğe zarar vermekte cin çarpma nedeni olabilir. Bu hayvanları yaralı bırakılmaması muhakkak öldürülmesi gerekir.

Cin çarpmasının en belirgin özellikleri hareketlerde görülürür. Cinin çarptığı bir kişi düzgün yürüyemez, düzgün konuşamaz, sağlıklı düşünemez. Düşünceleri ve sezileri arasında bağlantı kuramaz. Bazı durumlarda ise hastalık belirtileri görülürken bazı durumlarda ise sadece bu işin uzmanları tarafından anlaşılabilecek yorumlanabilecek belirtiler görülür.

Cin çarpması fiziksel bir olay değil. Tamamen ruhsaldır. Cinler çarpması denen olay cinin cezalandırmak amacıyla bir kişinin içine girerek ona istediklerini yaptırabilir.

Cinler tarafından çarpılan bir insanlarda aşağıdaki durumlar gözlenebilir:

 1. Cin kişinin ağzından konuşur. Acı çeker, sızlanır, çığlık atar, bağırır.
 2. Cinin çarptığı kişi etrafa sert bir şekilde bakar, elleri ile gözlerini kapatır. Başkışları tek bir yere odaklanır veya göz kapaklı hızlı bir şekilde açıp kapanır.
 3. Vücud titrer, kişi o kadar rahatsızdır ki yattı yerde duramaz sağa sola döner.
 4. Kişi bayılır, cin çarptığı kişinin ağzından konuşur.

YORUMLAR

 • Yunus

  Hz. Süleyman ın cin leri inşaatta calıştırmasıyla ilgili olayı da okumak cinler hakkındaki bilgiyi artıracaktır..

 • Talih KIZMAZ

  Kedi, akrep, yılan, köpek gibi hayvanları bile yaralamak; eziyet etmek ve/veya öldürmek günahtır ve insana yakışmaz!
  Yaratılanı sevelim Yaratan’dan ötürü!…
  Allah’a sığınana cin min ilişemez!…

 • mehmet sanane

  arkadaslar benım yegenımı carptı cok kotu bısı benı bogacaktı zor kurtukdum elınden yegenım herkese dalıyor herkesı oldurmeye calısıyor böle oluncada aılesı hastaneye goturup ozel ılac verıp oldurduler yanı cok kotu bı ıs allah kımsenın basına vermesın

 • şeri

  cinden korkarım

 • mereklı

  cinleri gerçek görüp konuşan varmı ve göstereb
  ilen varmı

 • meltem h.

  benim babannem anneme büyü yaptığından ötürü sürekli duvarlarda yüzler renkler karaltılar görüyor. büyüden ötürüde cinler insanlara şeker veya kanser hastalığı getirebiliyor. benim annem mesela şeker hastası. oturduğumuz evde muska çıkmadan önce sürekli şişiyordu vücudu. komaya giriyordu hastaneye gidincede hiç birşey bulamıyorlardı. görmesi düşüyordu, ayakları şişiyor yürüyemiyordu. muskalı evden tatil amaçlı çıktıktan sonra 1 ayda 15 kilo verdi. büyü, insanların kaderlerini değiştirecek güce sahiptir, insanlara tembellik, ölü gibi yorgunluk, başının kalkmaması, aptallık ve unutkanlık hisleri verir. cin çarpmasını bilemem ama, cinlerin etkisinden kurtulmak için bayağı bi çaba sarfettik. halende kurutlabilmiş değiliz. allah yapanıda yaptıranıda affetmez ahrettede yer vermez. bunu bilir bunu konuşurum ben.

 • irem

  oha!böle şeler varmı benim hiç tanıdıım olmadı cin çarpan töbe töbe cinden korkarım basına gelmeyen bosu bosuna kortmasınlar!su icecekdim yukarda yazanlar yusunden gidemicem sanırım!basına gelmeyen yasmasın günah yani korkuos burda!

 • AYNUR

  ÖYLE BİR SEY VAR

 • AYNUR

  BENİMDE KALBİME CİN OTURMUŞTU ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİM KURTULMAM ÇOK ZOR OLDU ÇOK YIPRANDIM VE ZAYIFLADIM 2 AY GEÇMESİNE RAGMEN HALA DA ÜZERİMDEN O KORKUYU ATAMIYORUM ÜSTELİK KENDİMİ BİRAZ TOPARLARIM DİYE AİLEM BENİ SEVDİĞİMLE NİŞANLANDIRDI ONLARDAN KURTULMAK İÇİN NE YAPACAGIMI BİLMİYORUM BİLEN VARSA BANA NE OLUR ALLAH İÇİN YARDIM ETSİN ESKİ HALİME DÖNMEKTEN ÇOK KORKUYORUM……..

 • berivan

  ALLAH yarattığı varlıklardan en üstün olarak İNSANI yaratmıştır.en üstün varlık insandır.bu yüzden ALLAHTAN başka kimseden korkmayın.cin min ruh gibi şeylerle kafanızı yormayın aga.her türlü.

 • Yusuf

  ALLAH’tan Başka Kimse İnsanları Cezalandıramaz . Kulaktan Dolma Bilgilerle İnsanları Kandırmayın.. Cinlerin Ve İnsanların Alemi Ayrıdır ve ALLAH (C.C) İzin vermedikçe Alemler Arası Geçiş Olamaz.. Kafanızı Bu Tür Konulara Fazla Yormayın..

 • ufuk şaban yıkılmaz

  ey Adem oğulları ey müslüman kardeşlerim Allah insanı cinlerden ve şeytanlardan üstün yaratmıştır.cinlerden ve şeytanlardan değil Allah’tan korkun Allah’a sığının Allah’tan yardım dileyin nerde olursanız olun Ayet’el Kürsi Nas,Felak,ihlas surelerini okuyun size ne iblis nede cinler zarar verebilirler